Vadnai Béla: Verespataktól Lőcséig. (A magyar biztosítás története a XIX. századig.) A közművelődés könyvei 3. szám. Bp.,1942, Országos Közművelődési Szövetség (Országos Közművelődési Tanács), (K. V. Filmnyomda-ny.), 61+3 p. Kiadói papírkötésben.
Pelle János: Az utolsó vérvádak. Az etnikai gyűlölet és a politikai manipuláció kelet-európai történetéből. Bp., 1995, Pelikán. Papírkötésben. Volt levéltári példány.
Katonai perek 1945-1958. Katonai perek a kommunista diktatúra időszakában. Tanulmányok a fegyveres testületek tagjai elleni megtorlásokról a hidegháború kezdeti időszakában. Szerk.: Okváth Imre. Bp., 2001, Történeti Hivatal. Papírkötésben, szép állapotban.
Dr.Erdély Endre: A nyolcadik törzs nyomában. hn., 1996, a szerző kiadása. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Haller János: Hármas história.
Hármas história. Melynek első része világbiró Nagy Sándor néhány nevezetes dolgait illeti. Második része jeles példabeszédekből áll. Harmadik része a nagy Trója veszedelmének legigazabb históriája.
Debreczen, 1865. Telegdi. 479 l. Korabeli, sérült félvászon-kötésben.