Könyvek: Történelem

Tételek száma: 141

Grenitzer Róbert: A csevegő szaxofonos. Bp., 2003, Gesta. Wessely György fekete-fehér fotóival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány, dátumozva (2003, VII. 9.).
15712.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
56-os fényképek gyűjteményekben. Szerk.: Kákóczki András- Sümegi György. A Miskolci Galéria könyvei 29. hn., 2007, Miskolci Galéria. Papírkötésben, szép állapotban.
15713.

'56-os fényképek gyűjteményekben. Szerk.: Kákóczki András- Sümegi György. A Miskolci Galéria könyvei 29. hn., 2007, Miskolci Galéria. Papírkötésben, szép állapotban.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Közelítések a kádárizmushoz. Évkönyv XIV. 2008. Szerk.: Germuska Pál, Rainer M. János. Bp., 2008, 1956-os Intézet kiadása. Jó állapotban.
15714.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Papp László: Politika humorban pácolva. Sztorik, viccek, anekdoták. Debrecen, 1999, Ethnica. Kiadói papírkötésben.
15715.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dán Róbert: Humanizmus, reformáció, antitrinitarizmus és héber nyelv Magyarországon.A Humanizmus és reformáció sorozat második kötete. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. Egészvászon-kötés, papír védőborítóban, kissé kopott állapotban.
15716.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Ivanics Mária: A Krími Kánság a tizenöt éves háborúban. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 22. Bp.,1994, Akadémiai Kiadó. Egy térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, foltos, hullámos lapokkal.
15717.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
Czeglédy Károly: Nomád népek vándorlása Napkelettől Napnyugatig. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 8. Bp.,1969., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
15718.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
21
Molnár Ádám: Időjárás-varázslás Belső Ázsiában. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 21. Bp.,1993, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, foltos, hullámos lapokkal.
15719.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp.,én., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus apjának a névbejegyzésével.
15720.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
[Olay Ferenc: A magyar művelődés kálváriája az elszakított területeken, 1918 - 1928. Apponyi Albert előszavával. Bp., 1930., Magyar Nemzeti Szövetség,] 5-460+3 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó címlappal, az első lapon hiánnyal.
15748.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Guilio Giorello: Bujaság. A megismerés szenvedélye. A 7 főbűn. Bp.,2012., Typotex. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15749.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Horváth Mihály: A magyarok története az ifjúság számára. I. füzet. Pest, 1847., Eggenberger József és Fia,(Bécs, Ueberreuter Károly-ny., 79+1 p.) Negyedik kiadás. Sérült, hiányos borítóval, és címlappal, rossz állapotban.
15750.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft