https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 61

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 1982. Nagy Amerikai Elnökök 6db-os aranyozott, ezüstözött fém emlékérem szett, 5db dísztokban (39mm) T:1,1-  USA 1982. 1 Dollar Ag Great American Presidents Collection 6 pcs of gilt, silver plated metal commemorative medallions in set, 5pcs in original case (39mm) C:UNC,AU
31710.

Amerikai Egyesült Államok 1982. "Nagy Amerikai Elnökök" 6db-os aranyozott, ezüstözött fém emlékérem szett, 5db dísztokban (39mm) T:1,1- USA 1982. 1 Dollar Ag "Great American Presidents Collection" 6 pcs of gilt, silver plated metal commemorative medallions in set, 5pcs in original case (39mm) C:UNC,AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok 2002. aranyozott Cu-Ni emlékérme az 1933-as 20D alapján, COPY jelzéssel és 2003-as dátummal, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP  USA 2002. gilt Cu-Ni commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with COPY mark and added 2003 date, with certificate (40mm) C:PP
31711.

Amerikai Egyesült Államok 2002. aranyozott Cu-Ni emlékérme az 1933-as 20D alapján, "COPY" jelzéssel és "2003"-as dátummal, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP USA 2002. gilt Cu-Ni commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with "COPY" mark and added "2003" date, with certificate (40mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1854. Ferenc József császár és Erzsébet bajor hercegnő házasságkötésének emlékére Br emlékérem, Szign.: Sebald.F; Drentwett.Sig. (41mm) T:2 kis ph., patina Austria 1854. Marriage of Emperor Franz Joseph and Duchess Elizabeth of Bavaria, Br medallion F. JOSEPH. I. KAIS.V. ÖSTR. ELISABETH PRINZ.V. BAYERN / DURCH LIEBE VEREINT 1854 Sign.: Sebald.F; Drentwett.Sig. (41mm) C:XF small edge error
31712.

Ausztria 1854. "Ferenc József császár és Erzsébet bajor hercegnő házasságkötésének emlékére" Br emlékérem, Szign.: Sebald.F; Drentwett.Sig. (41mm) T:2 kis ph., patina Austria 1854. Marriage of Emperor Franz Joseph and Duchess Elizabeth of Bavaria, Br medallion "F. JOSEPH. I. KAIS.V. ÖSTR. ELISABETH PRINZ.V. BAYERN / DURCH LIEBE VEREINT 1854" Sign.: Sebald.F; Drentwett.Sig. (41mm) C:XF small edge error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
6
Ausztria 1901. Straubinger testvér operett 100. előadása alkalmából a Bécsi Színházban emlékzseton aranyozott Ag. Szign.: Warchmann (5,68g/23mm) T:2-,3 Austria 1901. For the Brother Straubinger operetta 100th performance in the Theater of Wien commemorative token gilded Ag. Sign: Warchmann (5,68g/23mm) C:VF,F
31713.

Ausztria 1901. "Straubinger testvér operett 100. előadása alkalmából a Bécsi Színházban" emlékzseton aranyozott Ag. Szign.: Warchmann (5,68g/23mm) T:2-,3 Austria 1901. "For the Brother Straubinger operetta 100th performance in the Theater of Wien" commemorative token gilded Ag. Sign: Warchmann (5,68g/23mm) C:VF,F

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1980. Auersperg Galéria, Rodin-kiállítás aranyozott Br emlékérem (29mm) + 1980. Városháza, Picasso-kiállítás aranyozott Br emlékérem (30mm) T:2 Austria ND Auersperg Galery, Rodin Exhibition gilded Br commemorative medallion (29mm) + City Hall, Picasso Exhibition gilded Br commemorative medallion (30mm) C:XF
31714.

Ausztria 1980. "Auersperg Galéria, Rodin-kiállítás" aranyozott Br emlékérem (29mm) + 1980. "Városháza, Picasso-kiállítás" aranyozott Br emlékérem (30mm) T:2 Austria ND "Auersperg Galery, Rodin Exhibition" gilded Br commemorative medallion (29mm) + "City Hall, Picasso Exhibition" gilded Br commemorative medallion (30mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria DN Johann Strauss 1825-1899 egyoldalas Br emlékérem. Szign.: Arnold Hartig (75mm) T:1- Austria ND Johann Strauss 1825-1899 one-sided Br commemorative medallion. Sign: A. HARTIG (75mm) C:AU
31715.

Ausztria DN "Johann Strauss 1825-1899" egyoldalas Br emlékérem. Szign.: Arnold Hartig (75mm) T:1- Austria ND "Johann Strauss 1825-1899" one-sided Br commemorative medallion. Sign: A. HARTIG (75mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria DN Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC
31716.

Ausztria DN "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Belgium DN Női akt és az Atomium épülete öntött Br érem (77mm) T:1- Belgium ND Female act and the Atomium cast Br medallion (77mm) C:AU
31717.

Belgium DN "Női akt és az Atomium épülete" öntött Br érem (77mm) T:1- Belgium ND "Female act and the Atomium" cast Br medallion (77mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Ciprus 2008. Europa aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Cyprus 2008. Europa gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP
31718.

Ciprus 2008. "Europa" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Cyprus 2008. "Europa" gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia 1928. 10 éves a köztársaság - Szt. Prokop az ördöggel szánt jelzett Ag 5 Dukát emlékérem (20,10g/0.987/29mm) szign.: Otakar Spaniel (1881-1955) T:2 Czechoslovakia 1928. 10th Anniversary of the Republic - St. Procop ploughs with devil marked Ag 5 Ducats commemorative medal (20,10g/0.987/29mm) sign.: Otakar Spaniel (1881-1955) C:XF Krause X#M1
31719.

Csehszlovákia 1928. "10 éves a köztársaság - Szt. Prokop az ördöggel szánt" jelzett Ag 5 Dukát emlékérem (20,10g/0.987/29mm) szign.: Otakar Spaniel (1881-1955) T:2 Czechoslovakia 1928. "10th Anniversary of the Republic - St. Procop ploughs with devil" marked Ag 5 Ducats commemorative medal (20,10g/0.987/29mm) sign.: Otakar Spaniel (1881-1955) C:XF Krause X#M1

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
19
Csehszlovákia 1976. Kassai Konzervatórium 1951-1976. A szocialista zenei kultúra alkotóeleme Br emlékérem (60mm) T:2 Czechoslovakia 1976. Košice Conservatory 1951-1976. A component of socialist music culture. Konzervatórium Košice 1951-1976. Hudba Súčasť socialistickej kultúry Br commemorative medallion (60mm) C:XF
31720.

Csehszlovákia 1976. "Kassai Konzervatórium 1951-1976. A szocialista zenei kultúra alkotóeleme" Br emlékérem (60mm) T:2 Czechoslovakia 1976. "Košice Conservatory 1951-1976. A component of socialist music culture. Konzervatórium Košice 1951-1976. Hudba Súčasť socialistickej kultúry" Br commemorative medallion (60mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia 1979. Prágai Vasút Villamosítási Társaság - 1954-1979. - A Munkaügyi Rend birtokosa Br emlékérem (59mm) T:2 karc Czechoslovakia 1979. Elektrizace Železnic Praha - 1954-1979 - Nositel Řádu Práce (Electrification of Railways Prague - Holder of the Order of Labor) (59mm) C:XF scratch
31721.

Csehszlovákia 1979. "Prágai Vasút Villamosítási Társaság" - 1954-1979. - A Munkaügyi Rend birtokosa" Br emlékérem (59mm) T:2 karc Czechoslovakia 1979. "Elektrizace Železnic Praha - 1954-1979 - Nositel Řádu Práce (Electrification of Railways Prague - Holder of the Order of Labor)" (59mm) C:XF scratch

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz