Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 61

Luxemburg 2002. Europa aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Luxembourg 2002. Europa gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP
31734.

Luxemburg 2002. "Europa" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Luxembourg 2002. "Europa" gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Németország 1890. Antonius V. Thoma Br emlékérem füllel (33mm) T:1-,2 Germany 1890. ANTONIUS V. THOMA - ERZBISCHOF V. MÜNCHEN FREISING Br commemorative medallion with ear (33mm) C:AU,XF
31735.

Németország 1890. "Antonius V. Thoma" Br emlékérem füllel (33mm) T:1-,2 Germany 1890. "ANTONIUS V. THOMA - ERZBISCHOF V. MÜNCHEN FREISING" Br commemorative medallion with ear (33mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Német Birodalom 1904. Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904 Cu-Ni lyukasztott érem (33mm) + Ausztria DN Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111 Br érem füllel (35mm) T:2-,3 German Empire 1904. Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904 Cu-Ni holed medallion (33mm) + Austria ND Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111 Br medallion with ear (35mm) C:VF,F
31736.

Német Birodalom 1904. "Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904" Cu-Ni lyukasztott érem (33mm) + Ausztria DN "Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111" Br érem füllel (35mm) T:2-,3 German Empire 1904. "Kronen-Quelle Bad Salzbrunn 128 / 1904" Cu-Ni holed medallion (33mm) + Austria ND "Grand Hotel Pittner St. Pölten 111 / 111" Br medallion with ear (35mm) C:VF,F

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
NSZK 1972. Spiele der XX. Olympiade München 1972 jelzett Ag emlékérmek (17xklf) rajtuk a sportágak ábrázolásaival, eredeti, kopottas dísztokban (20g/0.999/32mm) T:1,1- patina / FRG 1972. Spiele der XX. Olympiade München 1972 hallmarked Ag medallions (17xdiff) depicting the sports, in original, worn display case (20g/0.999/32mm) C:UNC,AU patina
31737.

NSZK 1972. "Spiele der XX. Olympiade München 1972" jelzett Ag emlékérmek (17xklf) rajtuk a sportágak ábrázolásaival, eredeti, kopottas dísztokban (20g/0.999/32mm) T:1,1- patina / FRG 1972. "Spiele der XX. Olympiade München 1972" hallmarked Ag medallions (17xdiff) depicting the sports, in original, worn display case (20g/0.999/32mm) C:UNC,AU patina

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
NSZK 1977. 25 Jahre Baden-Wurttemberg 1952-1977 / Die Staufer 1079-1268 kétoldalas, jelzett Ag emlékérem eredeti tokban (44,98g/0.999/50mm) T:1 patina FRG 1977. 25 Jahre Baden-Wurttemberg 1952-1977 / Die Staufer 1079-1268 double-sided, hallmarked Ag commemorative medallion (44,98g/0.999/50mm) C:UNC patina
31738.

NSZK 1977. "25 Jahre Baden-Wurttemberg 1952-1977 / Die Staufer 1079-1268" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem eredeti tokban (44,98g/0.999/50mm) T:1 patina FRG 1977. "25 Jahre Baden-Wurttemberg 1952-1977 / Die Staufer 1079-1268" double-sided, hallmarked Ag commemorative medallion (44,98g/0.999/50mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
31739.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Németország 1988. Búcsú egy valutától aranyozott fém multicolor emlékérem T:PP Germany 1988. Goodbye to a currency - Sebastian Münster Deutschland 1960-1988, 100. banknote / Abschied einer währung gilded metal multicolor commemorative medallion C:PP
31740.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Németország 1990. Németország újraegyesítése alkalmából emlékérem Cu-Ni, díszdobozban, tanúsítvánnyal T:PP Germany 1990. German reunification commemorative medallion Cu-Ni, in case, with certificate C:PP
31741.

Németország 1990. "Németország újraegyesítése alkalmából" emlékérem Cu-Ni, díszdobozban, tanúsítvánnyal T:PP Germany 1990. "German reunification" commemorative medallion Cu-Ni, in case, with certificate C:PP

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
31742.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németország 2001. Nagy hadi parádé 1998 jelzetlen Ag emlékérem (20,10g/40mm) T:1,1- (eredetileg PP) Germany 2001. Grossen Zapfenstreicht 1998 unmarked Ag commemorative medal (20,10g/40mm) C:UNC,AU (originally PP)
31743.

Németország 2001. "Nagy hadi parádé 1998" jelzetlen Ag emlékérem (20,10g/40mm) T:1,1- (eredetileg PP) Germany 2001. "Grossen Zapfenstreicht 1998" unmarked Ag commemorative medal (20,10g/40mm) C:UNC,AU (originally PP)

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Németország 2001G. 1932-es 5M tükörveretű fém replika Goethe halálának 100. évfordulója - 1832-1932 T:1  Germany 2001G. 1932. 5 Mark mirror-like metal replica Centenary - Death of Goethe - 1832-1932 C:Unc
31744.

Németország 2001G. 1932-es 5M tükörveretű fém replika "Goethe halálának 100. évfordulója - 1832-1932" T:1 Germany 2001G. 1932. 5 Mark mirror-like metal replica "Centenary - Death of Goethe - 1832-1932" C:Unc

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
31745.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft