Németország DN "Az élet tisztelete - Albert Schweitzer 1875-1965" kerámia emlékérem dísztokban (63mm) T:1 Germany DN "Ehrfurcht vor dem leben - Albert Schweitzer 1875-1965" ceramics medallion (63mm) C:UNC
Németország DN "Fünfzig reichspfennig 1924" jelzetlen aranyozott Ag (?) emlékérem (70mm) T:PP, BU
Germany ND "Fünfzig reichspfennig 1924" unmarked gilt Ag (?) commemorative medal (70mm) C:PP, BU
Németország / Lipcse DN "Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten" bimetál emlékérem, alján festett (70mm) T:PP, BU
Germany / Leipzig ND "Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten" bimetallic commemorative medal, painted on the bottom (70mm) C:PP, BU
Olasz Államok / Pápai Állam / Róma 1869-1870. "IX. Pius pápa / XX. Ökumenikus Tanács" Br plakett T:1- ph.
Italian States / Papal States / Rome 1869-1870. "pope IX. Pius / XX. Ecumenical Council" Br commemorative medallion C:AU edge error
Németország DN "Az emberiség barátja / Sebastian Kneipp Wörishofen-i lelkész" aranyozott bronz kitüntetés, fülezett, mellszalag nélkül (28mm) T:1-,2 kis ph.
Germany ND "EIN FREUND DER MENSCHHEIT / SEB. KNEIPP PFARRER IN WÖRISHOFEN" gold plated Br decoration with ear, without ribbon (28mm) C:AU,XF small edge error
Olaszország 1977. "20 éves a Római Szerződés" Br emlékérem kissé sérült eredeti tokban, tájékoztatóval. Szign.: Lorenzo Guerrini (49mm) T:1
Italy 1977. "XXth Anniversary of signing of Roman Treaty (1957-1977)" Br commemorative medallion in slightly damaged original case, with information. Sign.: Lorenzo Guerrini (49mm) C:UNC
Románia 1993. "75de Ani de la Marea Unire 1918-1993 / Alba Iulia 1918 1 Decembrie 1993" kétoldalas vert Br emlékérem, eredeti dísztokban. Szign.: EBC (59mm) T:1-