Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 61

Németország DN Az élet tisztelete - Albert Schweitzer 1875-1965 kerámia emlékérem dísztokban (63mm) T:1 Germany DN Ehrfurcht vor dem leben - Albert Schweitzer 1875-1965 ceramics medallion (63mm) C:UNC
31746.

Németország DN "Az élet tisztelete - Albert Schweitzer 1875-1965" kerámia emlékérem dísztokban (63mm) T:1 Germany DN "Ehrfurcht vor dem leben - Albert Schweitzer 1875-1965" ceramics medallion (63mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Németország DN 1845-1923 Wilhelm Conrad Röntgen egyoldalas, öntött Br plakett. Szign.: Hster(?) (117mm) T:2 Germany ND 1845-1923 Wilhelm Conrad Röntgen one-sided cast Br plaque. Sign: Hster(?) (117mm) C:XF
31747.

Németország DN "1845-1923 Wilhelm Conrad Röntgen" egyoldalas, öntött Br plakett. Szign.: Hster(?) (117mm) T:2 Germany ND "1845-1923 Wilhelm Conrad Röntgen" one-sided cast Br plaque. Sign: Hster(?) (117mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17
Németország DN Konrad Adenauer fém emlékérem tanúsítvánnyal + NSZK DN Adenauer - De Gaulle multicolor emlékérem tanúsítvánnyal T:1,1- Germany ND Konrad Adenauer commemorative medallion with certificate + GFR ND Adenauer - De Gaulle multicolor commemorative medallion with certificate C:UNC,AU
31748.

Németország DN "Konrad Adenauer" fém emlékérem tanúsítvánnyal + NSZK DN "Adenauer - De Gaulle" multicolor emlékérem tanúsítvánnyal T:1,1- Germany ND "Konrad Adenauer" commemorative medallion with certificate + GFR ND "Adenauer - De Gaulle" multicolor commemorative medallion with certificate C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Németország DN Fünfzig reichspfennig 1924 jelzetlen aranyozott Ag (?) emlékérem (70mm) T:PP, BU Germany ND Fünfzig reichspfennig 1924 unmarked gilt Ag (?) commemorative medal (70mm) C:PP, BU
31749.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németország / Lipcse DN Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten bimetál emlékérem, alján festett (70mm) T:PP, BU Germany / Leipzig ND Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten bimetallic commemorative medal, painted on the bottom (70mm) C:PP, BU
31750.

Németország / Lipcse DN "Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten" bimetál emlékérem, alján festett (70mm) T:PP, BU Germany / Leipzig ND "Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten" bimetallic commemorative medal, painted on the bottom (70mm) C:PP, BU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németország DN Paracelsus ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2
31751.

Németország DN "Paracelsus" ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Olasz Államok / Pápai Állam / Róma 1869-1870. IX. Pius pápa / XX. Ökumenikus Tanács Br plakett T:1- ph. Italian States / Papal States / Rome 1869-1870. pope IX. Pius / XX. Ecumenical Council Br commemorative medallion C:AU edge error
31752.

Olasz Államok / Pápai Állam / Róma 1869-1870. "IX. Pius pápa / XX. Ökumenikus Tanács" Br plakett T:1- ph. Italian States / Papal States / Rome 1869-1870. "pope IX. Pius / XX. Ecumenical Council" Br commemorative medallion C:AU edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németország DN Az emberiség barátja / Sebastian Kneipp Wörishofen-i lelkész aranyozott bronz kitüntetés, fülezett, mellszalag nélkül (28mm) T:1-,2 kis ph. Germany ND EIN FREUND DER MENSCHHEIT / SEB. KNEIPP PFARRER IN WÖRISHOFEN gold plated Br decoration with ear, without ribbon (28mm) C:AU,XF small edge error
31753.

Németország DN "Az emberiség barátja / Sebastian Kneipp Wörishofen-i lelkész" aranyozott bronz kitüntetés, fülezett, mellszalag nélkül (28mm) T:1-,2 kis ph. Germany ND "EIN FREUND DER MENSCHHEIT / SEB. KNEIPP PFARRER IN WÖRISHOFEN" gold plated Br decoration with ear, without ribbon (28mm) C:AU,XF small edge error

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Olaszország 1977. 20 éves a Római Szerződés Br emlékérem kissé sérült eredeti tokban, tájékoztatóval. Szign.: Lorenzo Guerrini (49mm) T:1 Italy 1977. XXth Anniversary of signing of Roman Treaty (1957-1977) Br commemorative medallion in slightly damaged original case, with information. Sign.: Lorenzo Guerrini (49mm) C:UNC
31754.

Olaszország 1977. "20 éves a Római Szerződés" Br emlékérem kissé sérült eredeti tokban, tájékoztatóval. Szign.: Lorenzo Guerrini (49mm) T:1 Italy 1977. "XXth Anniversary of signing of Roman Treaty (1957-1977)" Br commemorative medallion in slightly damaged original case, with information. Sign.: Lorenzo Guerrini (49mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Portugália 1911. Lisszabon 1911 / Az I. János emlékmű megnyitója Br emlékérem. Szign.: J. Farinha (60mm) T:2 ph. Portugália 1911. Lisboa 1911 / Inauguracao do Monumento A.D. Joao I Br medallion. Sign.: J. Farinha (60mm) C:XF edge errors
31755.

Portugália 1911. "Lisszabon 1911 / Az I. János emlékmű megnyitója" Br emlékérem. Szign.: J. Farinha (60mm) T:2 ph. Portugália 1911. "Lisboa 1911 / Inauguracao do Monumento A.D. Joao I" Br medallion. Sign.: J. Farinha (60mm) C:XF edge errors

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Románia 1993. 75de Ani de la Marea Unire 1918-1993 / Alba Iulia 1918 1 Decembrie 1993 kétoldalas vert Br emlékérem, eredeti dísztokban. Szign.: EBC (59mm) T:1-
31756.

Románia 1993. "75de Ani de la Marea Unire 1918-1993 / Alba Iulia 1918 1 Decembrie 1993" kétoldalas vert Br emlékérem, eredeti dísztokban. Szign.: EBC (59mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Svájc DN Historia Helvetica - Gotthard-Basistunnel Eröffnung 1. Juni 2016 aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND Historia Helvetica - Gotthard-Basistunnel Eröffnung 1. Juni 2016 gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC
31757.

Svájc DN "Historia Helvetica - Gotthard-Basistunnel Eröffnung 1. Juni 2016" aranyozott réz multikolor emlékérem (70mm) T:PP,1 Switzerland ND "Historia Helvetica - Gotthard-Basistunnel Eröffnung 1. Juni 2016" gold-plated copper multicolour medallion (70mm) C:PP,UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft