Könyvek: Vallás

Tételek száma: 79

17508.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Szent Biblia, azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szentírás. Károli Gáspár fordítása. Tulajdonosi bejegyzésekkel. Pest, 1859., Heckenast Gusztáv, 4+828+276 oldal. Egészbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, néhány lap kijár, néhány lap sérült.
17509.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
19
Jésus Kristusnak Új Testamentoma, mellyben befoglaltatnak az évangyélisták könyveik, az apostolok tselekedeteik és leveleik, a Szent János látásával egyben. Pest, 1805., Trattner Mátyás. Átkötött félbőr-kötésben, tulajdonosi bejegyzésekkel a díszcímlap, az első 16 oldal és az utolsó 3 oldal hiányzik, az Újtestamentum címlapját a könyv elejére kötötték be, kissé foltos lapokkal, néhány lap sérült, és részben kijár, néhány lapon javítás nyomaival.
17510.

Jésus Kristusnak Új Testamentoma, mellyben befoglaltatnak az évangyélisták' könyveik, az apostolok' tselekedeteik és leveleik, a' Szent János' látásával egyben. Pest, 1805., Trattner Mátyás. Átkötött félbőr-kötésben, tulajdonosi bejegyzésekkel a díszcímlap, az első 16 oldal és az utolsó 3 oldal hiányzik, az Újtestamentum címlapját a könyv elejére kötötték be, kissé foltos lapokkal, néhány lap sérült, és részben kijár, néhány lapon javítás nyomaival.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Az Ó és Új Szövetségi Szentírás a Vulgata szerint, figyelemmel az eredeti szövegre. Káldi György fordítása nyomán, jegyzetekkel, átdolgozva. Az apostoli szék jóváhagyásával. Eger, 1865, Érseki Lyceum Könyv- és Kőnyomdája. 14+1724 oldal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, néhány lap széle szöveggel együtt sérült.
17511.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Helmut von Glasenapp: Az öt világvallás. Bráhmanizmus, buddhizmus, kínai univerzizmus, keresztényég, iszlám.Hatodik kiadás. Bp., 1993, Gondolat-Tálentum. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.
17512.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Takács Lajos: Ranolder János veszprémi püspök élete és munkássága 1806-1875. A veszprémi egyházmegye múltjából. Veszprém, 1987. Papírkötésben.
17513.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Lüken Henrik: Az emberinem származási okmánya. Vagyis a Mózesi teremtés-történet, megvilágítva és megerősítve a népek hagyományai- és a természettudomány által. Bp., 1878, Budapesti Növendékpapság Magyar Egyházirodalmi Iskolája. Félvászon-kötésben.
17514.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft