Könyvek: Vallás

Tételek száma: 79

Szemelvények a Koránból. Fordította és kiegészítette Dr. Endrei Gerzson. hn., én., az Athenaeum R. T. kiadása. Modern Könyvtár, 462-463. sz. Kiadói papírkötés. Kissé szakadozott, laza kötésű, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17496.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Havas Károly: Az inkvizíció története. 22 műmelléklettel. Bp., 1927, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben. Borítón, gerincen kis sérülés, belül jó állapotban.
17497.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Szántó Konrád: A legújabb kor egyháztörténelme 1789-1945. Bp., 1980, Katolikus Teológiai Főiskola. Eredeti papírkötésben.
17498.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bibliai nevek és fogalmak. Szerk.: Vohmann Péter. Bp., 1993, Primo Kiadó-Evangéliumi Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
17499.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Missale. Az Országos Széchenyi Könyvtár Cod. Lat. 221. jelzetű úti misekönyvének hasonmása. Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával. Békéscsaba, 1989, Helikon. Kiadói vászonkötésben, kissé szakadt papírborítóban (nem kiadói), kiadói védőpapírmappában. Szép állapotban.
17500.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Török József: A magyar föld szentjei. Bp., 1991, Tulipán. A szerző, Török József (1946-2020) magyar teológus, egyháztörténész, egyetemi professzor által dedikált és datált, a pápalátogatás nyarának emlékére! Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban
17501.

Török József: A magyar föld szentjei. Bp., 1991, Tulipán. A szerző, Török József (1946-2020) magyar teológus, egyháztörténész, egyetemi professzor által dedikált és datált, "a pápalátogatás nyarának emlékére"! Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10
Goldziher Ignác: Az iszlám. Bp., 1980, Magvető (Magyar Hírmondó). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17502.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
G. Ingwersen: Biblia magyarázatokkal és képekkel. Driebergen, 2009, Bijbel-Kiosk-Vereniging. Kiadói papírkötésben.
17503.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17504.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17505.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Maria Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. 1913., A Szent Ferenc-rend Szűz Máriáról nevezett magyarországi tartományának...névtára az 1913.évre. Esztergom,1913-1912, Buzárovits Gustáv ,51+1+XX+2+22+1 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
17506.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17507.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft