15165.
375. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
Szenger Ede: Mexico felvidéke. Élet és kórtani tekintetben. Kiadja tagjai számára: Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára XXXII. köt. Bp.,1877,Franklin-Társulat, X+2+220 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérülésnyommal.