15013.
375. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD
Magyarország helységnévtára 1933. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933, Hornyánszky. Későbbi félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, de belül jó állapotban.