Könyvek: Történelem Tételek száma: 205
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2063070
15755
375
Books: History
Owen Booth - John Walton: A második világháború története képekkel. Bp.,2003. Holló és társa. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 1847713
15756
375
Books: History
B. M. Saposnyikov: Hadtudományi írások. Fordította: Benda Kálmán. Bp., 1976, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban. 2200198
15757
375
Books: History
Kosáry Domonkos: Művelődés a XVIII. századi Magyarországon. Bp., 1980, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. 2200195
15758
375
Books: History
Pierre Chaunu: A klasszikus Európa. Bp., 1971, Gondolat. Volt könyvtári példány. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. 2200192
15759
375
Books: History
Makai György: Izrael Állam és a cionizmus. Bp., 1973, Kossuth. Volt könyvtári példány. Kiadói kartonált papírkötésben. 2200203
15760
375
Books: History
Berend T. Iván: Terelőúton. Közép- és Kelet-Európa 1944-1990. Bp., 1999, Vince. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval. 2200190
15761
375
Books: History
Szemere Bertalan: Politikai jellemrajzok a magyar szabadságharcból. Gróf Batthány Lajos, Görgey Artúr, Kossuth Lajos. Bp., 1990, Szépirodalmi könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. 2195900
15762
375
Books: History
A magyarok története. Tarih-i Üngürüsz Madzsar Tarihi. Fordította: Blaskovics József. Bp., 1982, Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben. 2194524
15763
375
Books: History
Fouché emlékiratai. Fordította: Salgó Ernő. Fekete-fehét képekkel illusztrált. Bp., Anonymus. Átkötött félvászon-kötésben. 2203861
15764
375
Books: History
Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. 4 térképvázlattal. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban. 2195433
15765
375
Books: History
Németh Andor: Metternich vagy a diplomácia magas iskolája. Bp. 1939, Grill Károly. Átkötött félvászon-kötésben. A borírón foltok. 2196487
15766
375
Books: History
Horn Gyula: Azok a kilencvenes évek... Bp., 1999, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft