Könyvek: Történelem

Tételek száma: 205

Török József: Mindszenty bíboros élete. Bp., 1991, Ecclesia. A szerző, Török József (1946-2020) magyar teológus, egyháztörténész, egyetemi professzor által dedikált és datált! Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15731.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Zolnay Vilmos-Komáromi János: Magyar történelmi anekdoták. Bp., 1927., a Könyvbarátok Szövetsége kiadásában, kartonkötésben
15732.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zólyomi Tamás: Árnyákvilág. Egy állambizottsági figyelő emlékei. Bp., 1990, Aura. Kiadói papírkötésben.
15733.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Zajti Ferenc: Magyar évezredek. Bp., 1939., Zajti Ferenc kiadása, kartonkötésben, fekete-fehér képanyaggal
15734.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Horváth Mihály: A magyarok története rövid előadásban. III. javított kiadás. Pest, 1862., Heckenast Gusztáv. Kiadói félvászon borításban.
15735.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A tatárjárás emlékezete. Szerk.: Katona Tamás. A bevezető tanulmányt Györffy György írta. Békéscsaba, 1981, Európa Könyvkiadó Magyar Helikon Osztálya.Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban. Kissé megfakult borító. Györffy György (1917-2000) történész ajándékozási soraival Dienes István (1929-1995) régész részére, Györffy György aláírásával.
15736.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ripensando a Budapest, dopo cinquantanni. Budapest: 1956 - Olasz tanulmányok és visszaemlékezések. Szerk.: Gian Paolo Brizzi, Pál József, Fabio Martelli.Bp., 2006, Akadémia. Kiadói kartonált papír kötésben.
15737.

Ripensando a Budapest, dopo cinquant'anni. Budapest: 1956 - Olasz tanulmányok és visszaemlékezések. Szerk.: Gian Paolo Brizzi, Pál József, Fabio Martelli.Bp., 2006, Akadémia. Kiadói kartonált papír kötésben.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Razin: A hadművészet története. I. kötet. A háború a rabszolgatartó korszakának hadművészete. Bp., 1959, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés.
15738.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Győri Szabó Róbert: A magyar külpolitika története 1848-tól napjainkig. Bp., 2011, Helikon. Kiadói papírkötésben.
15739.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Földesi Margit: A megszállók szabadsága - a hadizsákmányról, - a jóvátételről, - Szövetséges Ellenőrző Bizottságokról Magyarországon. Bp., 2002, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötésben.
15740.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
21
15741.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Mayer Farkas: Epizódok Jedlik Ányos életéből. Bp., 2010, Jedlik Ányos Társaság. Kiadói papírkötés, a borító hátoldalán gyűrődéssel.
15742.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft