https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 205

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Tanulmányok Erdély történetéről. Szakmai konferencia Debrecenben 1987. október 9-10. Szerk.: Rácz István. Debrecen, 1988, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés.
15719.

Tanulmányok Erdély történetéről. Szakmai konferencia Debrecenben 1987. október 9-10. Szerk.: Rácz István. Debrecen, 1988, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Hiányzó lapok 1956 történetéből. Szerk.: Vjacseszlav Szereda, Alekszandr Sztikalin. Dokumentumok a volt SZKP KB levéltárából. Bp., 1993, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben.
15720.

Hiányzó lapok 1956 történetéből. Szerk.: Vjacseszlav Szereda, Alekszandr Sztikalin. Dokumentumok a volt SZKP KB levéltárából. Bp., 1993, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy László: A török világ végnapjai Magyarországon. (Históriai mozaikok.) Bp.,1986, Zrínyi. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben
15721.

Nagy László: A török világ végnapjai Magyarországon. (Históriai mozaikok.) Bp.,1986, Zrínyi. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
4
Mémoires de madame la duchesse dAbrantes ou Souvenirs historiques sur Napoléon, la Révolution, le Directoire, le Consulat, lEmpire et la Restauration Paris, 1831-1837 De L. Mame. 16 kötet a 18 ból. Korabeli egészvászon kötésben. Francia nyelven. / 16 of 18 volumes. Full linen binding, in good condition. In French language.
15722.

Mémoires de madame la duchesse d'Abrantes ou Souvenirs historiques sur Napoléon, la Révolution, le Directoire, le Consulat, l'Empire et la Restauration Paris, 1831-1837 De L. Mame. 16 kötet a 18 ból. Korabeli egészvászon kötésben. Francia nyelven. / 16 of 18 volumes. Full linen binding, in good condition. In French language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
EUR
,
64,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Emlékkönyv a Hóman-Szekfű-Kerényi szerkesztésében kiadott egyetemes történet megjelenése alkalmából. Bp., Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
15723.

Emlékkönyv a Hóman-Szekfű-Kerényi szerkesztésében kiadott egyetemes történet megjelenése alkalmából. Bp., Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Egykorú képek, okiratok, eredeti kézírással, ereklyék, nevezetes nyomtatványok, kiáltványok, művészi emlékek. Ezer képpel. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp. 1898. Révai,(Franklin-Társulat-ny.), 476 p. Rendkívül gazdag egész oldalas és szövegközti képanyaggal. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, haránt alakú, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány nagyon kevés lapon ceruzás firkával.
15724.

Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Egykorú képek, okiratok, eredeti kézírással, ereklyék, nevezetes nyomtatványok, kiáltványok, művészi emlékek. Ezer képpel. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp. 1898. Révai,(Franklin-Társulat-ny.), 476 p. Rendkívül gazdag egész oldalas és szövegközti képanyaggal. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, haránt alakú, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány nagyon kevés lapon ceruzás firkával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
0
1848-dik évi magyar országgyülésen alkotott törvényczikkelyek, magyar közügyéri kiadás után. Kassa, (1848), Wefer Károly-ny., 56 p. Kiadói illusztrált papírkötés, az elülső borítón gróf Batthyány Lajos, a hátsón Kossuth Lajos fametszetes arcképével, címlapon a fametszetes magyar címerrel. Felvágatlan példány. Jó állapotban./ Articles of Law made at the Hungarian Parliement in 1848. Košice/Kaschau/Kassa, 1848, Károly Wefer, 56 p. Paperbinding, in Hungarian language. Uncut. In good condition.
15725.

1848-dik évi magyar országgyülésen alkotott törvényczikkelyek, magyar közügyéri kiadás után. Kassa, (1848), Wefer Károly-ny., 56 p. Kiadói illusztrált papírkötés, az elülső borítón gróf Batthyány Lajos, a hátsón Kossuth Lajos fametszetes arcképével, címlapon a fametszetes magyar címerrel. Felvágatlan példány. Jó állapotban./ Articles of Law made at the Hungarian Parliement in 1848. Košice/Kaschau/Kassa, 1848, Károly Wefer, 56 p. Paperbinding, in Hungarian language. Uncut. In good condition.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Szántó Konrád: Az 1956-os forradalom és katolikus egyház. Miskolc, é.n., Szent Maximilian. A szerző, Szántó Konrád (1920-1999) által dedikált és dátumozott! Kiadói papírkötés. Jó állapotban
15726.

Dr. Szántó Konrád: Az 1956-os forradalom és katolikus egyház. Miskolc, é.n., Szent Maximilian. A szerző, Szántó Konrád (1920-1999) által dedikált és dátumozott! Kiadói papírkötés. Jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
1995 Fehér Géza: Balkáni és oszmán ötvösség. I. rész: ezüstcsészék. Különlenyomat a Keletkutatás,1995/ősz számából, fekete-fehér fotókkal, 81-101 p.  A szerző, Fehér Géza (1917-2005) turkológus, történész, régész által Dienes Istvánné (?-?),muzeológus, Dienes István özvegye részére szóló dedikációval.
15727.

1995 Fehér Géza: Balkáni és oszmán ötvösség. I. rész: ezüstcsészék. Különlenyomat a Keletkutatás,1995/ősz számából, fekete-fehér fotókkal, 81-101 p. A szerző, Fehér Géza (1917-2005) turkológus, történész, régész által Dienes Istvánné (?-?),muzeológus, Dienes István özvegye részére szóló dedikációval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Rákóczi kiáltványa a keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Bp., 1976, Helikon. Volt könyvtári példány. Kiadói egészvászon-kötés.
15728.

Rákóczi kiáltványa a keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Bp., 1976, Helikon. Volt könyvtári példány. Kiadói egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Szombath Tibor: Trianoni határváros díszsisakos rendőrrel. Trianon és Nagykanizsa képeslapokon. Nagykanizsa, 2004, Dr. Szombath Tibor. Kiadói papírborításban.
15729.

Dr. Szombath Tibor: Trianoni határváros díszsisakos rendőrrel. Trianon és Nagykanizsa képeslapokon. Nagykanizsa, 2004, Dr. Szombath Tibor. Kiadói papírborításban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Antalffy Gyula: Reformkori magyar városrajzok. Budapest, 1982, Panoráma. Az illusztrációkat Antalffy Gyula és Erdőkürti Zsuzsanna készítették. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A papírborító kissé szakad, foltos.
15730.

Antalffy Gyula: Reformkori magyar városrajzok. Budapest, 1982, Panoráma. Az illusztrációkat Antalffy Gyula és Erdőkürti Zsuzsanna készítették. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A papírborító kissé szakad, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz