Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 376

17758.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17759.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17760.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17761.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vas Pál: Pénzintézetek egységes ügyvitelének gyakorlati kézikönyve. Bp., é.n., Turcsány és Vas. Dedikált! Vászonkötés, kissé kopottas borítóval.
17762.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17763.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17764.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
17765.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17766.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Attila, Árpád, Szent István, Szent László, Könyves Kálmán, IV. Béla. Bp., 1905, Athenaeum, 152 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.
17767.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. I-II. kötet. Bp., (1935) Lantos Rt.,177+246 p. Jubileumi díszkiadás. Szerző által aláírt. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Enyhén kopottas állapotban, festett lapélekkel.
17768.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
16
Bognár Elek: A szónoklás és előadás művészete. Bp., é-n. szerzői. Kiadói papírkötésben, szép állapotban
17769.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft