A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet. Teljes Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Néhány kötet gerince sérült.
Vegyes Erdélyi Szépmíves Céh kiadású könyv, 14 db:
Áprily Lajos: A láthatatlan írás.
Reményik Sándor: Romon virág. Versek 1930-1935.
Szántó György: Fekete éveim.
Barabázs Gyula: Domáldi jegenyék.
Balázs Ferenc: Zöld árvíz.
Makkai Sándor: Egyedűl.
Kuncz Aladár: Felleg a város felett.
Kádár Imre: A fekete bárány.
Nyírő József: Havasok könyve, Isten igájában, Kopjafák.
Kolozsvár, én., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések.
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló, XLVIII+144 p.+ 4 t. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, hiányzó táblákkal.+Berczik Árpád: Himfy dalai. Vígjáték három felvonásban, egy előjátékkal. R. Hirsch Nelli rajzaival. Bp., 1899., Franklin, 95 p.+ 10 t. Kiadói aranyozott, haránt alakú félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, egy kijáró táblával.
A Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetségének története. Szerk.: Demeter Józsefné, Szepesi Ferenc. Bp., 1990, saját kiadás. Egészvászon-kötésben, papírborítóval.
György Aladár: A Föld és népei: Magyarország. Népszerű földrajzi és népismereti kézikönyv. Második újból írt kiadás. Ötödik kötet. Fotókkal illusztrálva. Bp., 1905, Franklin-Társulat. Átkötött egészvászon-kötésben. Néhány lap javított.