Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 376

Barát Endre: Szólalj, Isten! Új versek. Bp., 1938, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt. Papírkötésben. Lapok kiállnak, a borító foltos.
17638.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Sántha Károly: Zsivora György a nagy emberbarát. Bp., 1899, A Luther:Társaság XXXVII. kiadványa, Müller Károlynál nyomatott. Kiadói papírkötés. Szép állapotú.
17639.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Forel Ágoston: Korunk kulturtörekvései. Fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Békéscsaba, 1912, Tevan. Kiadói papírkötésben. A borító szélei sérültek.
17640.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Radics Géza: Nemzeti jelképeink és magyarságismeretünk alkotóelemei. Bp., 2009, Szabad Magyar Református Egyház. Kiadói papírkötésben.
17641.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Stoffán György: Védőbeszéd. Bp.,[1995.], Ring Alapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. Dedikált.
17642.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Krúdy Gyula: Magyar Köztársaság almanachja. Bp., 1918, Franklin-Társulat. 461. Sorszámú könyv. Papírkötésben, papírborítóval.
17643.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Pilinszky János: Végkifejlet. Versek és színművek. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.
17644.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kolb Jenő (szerk.): Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés a XV-XIX. század. Reprint! 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés.
17645.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vaszary Gábor: Ő. Bp., 1935, Nova. A szerző által dedikált! A szerző illusztrációival. Kiadói egészvászon kötésben, laza kötéssel, néhány lap foltos.
17646.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szabadkőműves gondolatok. Harmadik kiadás. Bp, 1998, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
17647.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kocsis L. Mihály: Végszavazás a halállal. Színészsirató öt felvonásban, két közjátékkal, prológgal és epilóggal. Bp., Minerva. Kiadói papírkötésben.
17648.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gárdonyi Géza: Göre Gábor könyvei sorozat 2 kötete: A pesti úr. Vakarts. Bojgás az világba. Bp.,1925-én.,Dick Manó, . Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval. A pesti úr 2561. számú számozott példány.
17649.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft