Kerámiák Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2178143
11059
373
Art-ceramics
2 db csehszlovák figurális mázas kerámia kaspó vagy váza, jelzett JM és formaszámmal, apró sérülésekkel. Kislány figura: m: 19 cm, fiú figura m: 21 és h: 19 cm 2131403
11060
373
Art-ceramics
3 db népi mintás, egyfüles mázas kerámia tálka, kis kopásnyomokkal, d: 12,5 cm 2182788
11061
373
Art-ceramics
6 db kézzel festett kerámia, fajansz edény. Gránit, Bélapátfalva, stb. 2180187
11062
373
Art-ceramics
Festett, mázas amfóra váza, lepattanásokkal, csorbákkal m: 32,5 cm 2178267
11063
373
Art-ceramics
Sárkányos címerpajzs, festett, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásokkal 10,5x11 cm+ Angyalkás festett, mázas figura, apró kopásokkal 5,5 cm 2162695
11065
373
Art-ceramics
Mázas kerámia csupor, 4 db, kopásnyomokkal, csorbákkal m: 11,5 cm-től 16 cm-ig 2182779
11066
373
Art-ceramics
Fekete mázas kerámia macska kiöntő, kopásokkal, lepattanásokkal 15,5x17 cm 2182895
11067
373
Art-ceramics
Japán váza, kézzel festett, alján kopott jelzéssel, lepattanásokkal, restaurálás nyomaival, m: 25 cm 2131402
11068
373
Art-ceramics
3 db népi mintás, egyfüles mázas kerámia tálka, kis kopásnyomokkal, d: 12,5 cm 2183426
11069
373
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Művészetek. Mázas kerámia dísztál. Kézzel festett. Kopásokkal 27x25 cm 2178648
11071
373
Art-ceramics
Össz. 4 db görög kerámia: 2 db amfora váza, egyik kézzel festett, apró hibával a peremén, m: 23 cm, másik máz nélkül, m: 16 cm. 2 db pohár, m. 9,5 cm és 7,5 cm, utóbbi minimális lepattanással a peremén. Mindegyik alján jelzett 2178400
11072
373
Art-ceramics
7 db hagymamintás kerámia fűszertartó, jelzés nélkül, némelyiken apró lepattanásokkal, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft