Kerámiák Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2180249
11047
373
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Illés csíkos kerámia váza, jelzett,oldalán karcolással m: 23 cm 2179979
11048
373
Art-ceramics
Nagy méretű retró mázas kerámia váza, olvashatatlan jelzéssel (Szilágyi?), apró kopásokkal, száján sérüléssel, m: 52 cm 2181878
11049
373
15000
Art-ceramics
6 személyes Gránit halas étkészlet, közte 1 db nagy tálaló, 1 db fedeles tálaló, 1 db fűszertartó, 6 db mélytányér, 6 db nagy tányér, 6 db kistányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, lepattanásokkal, foltokkal 2166979
11050
373
Art-ceramics
Fali plasztikus iparművész retró mázas kerámia, Balogh jelzéssel, apró kopásnyomokkal, 19,5x9,5 cm 2182776
11051
373
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia palackdugó, jelzés nélkül, hibátlan, h: 9,5 cm 2017554
11052
373
Art-ceramics
Jelzett (ID) iparművész mécsestartó, festett mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm 2167114
11053
373
Art-ceramics
Retró váza, mázas festett kerámia, apró kopásnyomokkal, alig kivehető jelzéssel az alján, m: 12,5 cm 2162684
11054
373
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Szilke. Mázas cserép, Kézzel festett, kopásokkal, csorbákkal m: 21 cm, d:14,5 cm 2177441
11055
373
Art-ceramics
Domborműves kerámia falitál, kézzel festett, jelzés nélkül, d: 33 cm 2180241
11056
373
Art-ceramics
"Szeretlek Pálinka" feliratú, félmázas kerámia kulacs, parafa dugóval, jó állapotban m: 14 cm 1974480
11057
373
Art-ceramics
Dekoratív vietnami kaspó, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, d: 21 cm 2177956
11058
373
Art-ceramics
2 db mázas, festett kerámia bögre, Sárospatak jelzéssel, apró kopásokkal, m: 8,5 cm + Dunaújvárosi építők sportegyesülete porcelán bögre, Hollóháza jelzéssel, matricás, apró kopásokkal m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft