4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Össz. 4 db görög kerámia: 2 db amfora váza, egyik kézzel festett, apró hibával a peremén, m: 23 cm, másik máz nélkül, m: 16 cm. 2 db pohár, m. 9,5 cm és 7,5 cm, utóbbi minimális lepattanással a peremén. Mindegyik alján jelzett