https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 69

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Antal Károly (1909-) DN Budapest Sport Egyesület Br díjérem (59mm) T:2 kis ph.
30825.

Antal Károly (1909-) DN "Budapest Sport Egyesület" Br díjérem (59mm) T:2 kis ph.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Arató Gyula (1889-1969) 1934. Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége egyoldalas Br plakett valamint összefogott Br lemezkoszorú, mindkettő gravírozva FÉRFI EGYES BAJNOK / A F.M.S.E. TENISZBAJNOKSÁGÁRA 1934 TÁRCZAKÖZI BAJNOKSÁG, restaurált márványlapon, eredeti tokban (212x158mm) T:2 márvány restaurált
30826.

Arató Gyula (1889-1969) 1934. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége" egyoldalas Br plakett valamint összefogott Br lemezkoszorú, mindkettő gravírozva "FÉRFI EGYES BAJNOK / A F.M.S.E. TENISZBAJNOKSÁGÁRA 1934 TÁRCZAKÖZI BAJNOKSÁG", restaurált márványlapon, eredeti tokban (212x158mm) T:2 márvány restaurált

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Arató Gyula (1889-1969) ~1940. MAGYAR SPORT ÉREM / A JÖVŐ NEMZEDÉKE A NEMZET JÖVŐJE Br díjérem (61mm) T:1-
30827.

Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "MAGYAR SPORT ÉREM / A JÖVŐ NEMZEDÉKE A NEMZET JÖVŐJE" Br díjérem (61mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Arató Gyula (1898-1969) 1943. Mátyás Király Sportév 1943 Br plakett (80x40mm) T:2
30828.

Arató Gyula (1898-1969) 1943. "Mátyás Király Sportév 1943" Br plakett (80x40mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Arató Gyula (1889-1969) 1948. Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 1942 egyoldalas Br sport díjérem, hátlapon gravírozva Szamosi E. V. 1948. I. (50mm) T:1-,2 hátlapon patina
30829.

Arató Gyula (1889-1969) 1948. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 1942" egyoldalas Br sport díjérem, hátlapon gravírozva "Szamosi E. V. 1948. I." (50mm) T:1-,2 hátlapon patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. DR SPRINGER FERENC EMLÉKÉRE - FERENC VÁROSI TORNA CLVB Br emlékérem (57mm) T:2- HP 1411
30830.

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "DR SPRINGER FERENC EMLÉKÉRE - FERENC VÁROSI TORNA CLVB" Br emlékérem (57mm) T:2- HP 1411

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Labdarúgó fémjelzetlen Ag díjérem füllel, hátoldalán gravírozással, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (11,31g/30mm) T:2 patina
30831.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. Labdarúgó fémjelzetlen Ag díjérem füllel, hátoldalán gravírozással, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (11,31g/30mm) T:2 patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Berán Lajos (1882-1943) 1929. Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes / XII. Orsz. R.tiszti Tennisz V. 1936 Férfi E.V. I. jelzett Ag díjérem (43,39g/36,5mm) T:2 patina
30832.

Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes / XII. Orsz. R.tiszti Tennisz V. 1936 Férfi E.V. I." jelzett Ag díjérem (43,39g/36,5mm) T:2 patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2-
30833.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS Br emlékérem (60mm) T:2- ph.
30834.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS" Br emlékérem (60mm) T:2- ph.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Berán Lajos (1882-1943) 1928-1941. Magyar Evezős Szövetség 2db klf sportérem, az Al verzió hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzés (50mm) T:2
30835.

Berán Lajos (1882-1943) 1928-1941. "Magyar Evezős Szövetség" 2db klf sportérem, az Al verzió hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés (50mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Berán Lajos (1882-1943) 1937 Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes Ag sport emlékérem, hátoldalon gravírozva XIII. ORSZ. R. TISZTI TENNISZ V. 1937 FÉRFI PÁROS valamint BERÁN N BPEST gyártói jelzés és BN beütős jelzés (49,82g/51mm) T:1-,2 patina
30836.

Berán Lajos (1882-1943) 1937 "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Ag sport emlékérem, hátoldalon gravírozva "XIII. ORSZ. R. TISZTI TENNISZ V. 1937 FÉRFI PÁROS" valamint "BERÁN N BPEST" gyártói jelzés és "BN" beütős jelzés (49,82g/51mm) T:1-,2 patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
EUR
,
22,06
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz