Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 69

1930. M. Kir. I. Honvéd Gyalogezred Egyetemi Század / Dísztorna 1930 kétoldalas Br katonai sport plakett. Szign.: Schuck J. (28,45g/33x50mm) T:1-,2 patina / Hungary 1930. M. Kir. I. Honvéd Gyalogezred Egyetemi Század / Dísztorna 1930 (1st Hungarian Royal Infantry Regiments Student Company / Parade Gymnastics 1930) double-sided military sports Br commemorative plaque. Sign.: Schuck J. (28,45g/33x50mm) C:AU,XF patina
30849.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1930-1940. Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - Erő Épség Egyetértés 1872 Br díjérem (30,5mm) T:2 kis patina
30850.

~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - Erő Épség Egyetértés 1872" Br díjérem (30,5mm) T:2 kis patina

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1931. Shell SC 1931 II. díj Br tenisz díjplakett Huguenin gyártói jelzéssel (36x53mm) T:2
30851.

1931. "Shell SC 1931 II. díj" Br tenisz díjplakett "Huguenin" gyártói jelzéssel (36x53mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1932. Gy.T.E. 1932 I. Br tenisz díjérem (39,5mm) T:2,2- korróziónyom
30852.

1932. "Gy.T.E. 1932 I." Br tenisz díjérem (39,5mm) T:2,2- korróziónyom

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1932. Gy.T.E. 1932 III. Br tenisz díjérem Huguenin gyártói jelzéssel (40mm) T:2- korrózió
30853.

1932. "Gy.T.E. 1932 III." Br tenisz díjérem "Huguenin" gyártói jelzéssel (40mm) T:2- korrózió

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1932. Hungária Magyar Technikusok Egyesülete Céllövőversenye 1932 / SCIENTIA ET FORTITUNDI Br sport díjérem, mellszalagon (37x25,5mm) T:2
30854.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1934. M.A.F.C. 1934. Br tenisz emlékérem (59,5mm) T:2 fo.
30855.

1934. "M.A.F.C. 1934." Br tenisz emlékérem (59,5mm) T:2 fo.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1938. Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6. lemez díjplakett nagyméretű, emlékoszlopként kialakított fehér márványtalapzaton. (~30kg) T:1- / Hungary 1938. Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6. (Gymnastics Challenge Cup for the return of Komárom 6. November 1938.) commemorative sheet plaque on large-size white marble foundation in memorial coulmn fashion. (~30kg) C:AU
30856.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
1939. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Rákosligeti T.S.E egyoldalas Br plakett. Szign.: Maklári (36,08g/52x37mm) T:2 kis patina / Hungary 1939. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Rákosligeti T.S.E one-sided Br plaque. Sign.: Maklári (36,08g/52x37mm) C:XF small patina
30857.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1940. Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / III. Csapatbajnokság 1940 ezüstözött Br tenisz díjérem hátoldalán LUDVIG BP gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2 erősen kopott ezüstözés
30858.

1940. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / III. Csapatbajnokság 1940" ezüstözött Br tenisz díjérem hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2 erősen kopott ezüstözés

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1944. Szent László Sport Év 1944 egyoldalas Br katonai sport emlékplakett, gravírozva M. KIR. KIEG. LEV. PSÁG. (Magyar Királyi Kiegészítő Levente Parancsnokság) (123,53g/62x85mm) T:2,2- patina / Hungary 1944. Szent László Sport Év 1944 (Saint Ladislaus Sports Year 1944) one-sided Br military sports commemorative plaque, engraved M. KIR. KIEG. LEV. PSÁG. (Hungarian Royal Auxilliary Levente Command) (123,53g/62x85mm) C:XF,VF patina
30859.

1944. "Szent László Sport Év 1944 " egyoldalas Br katonai sport emlékplakett, gravírozva "M. KIR. KIEG. LEV. PSÁG. (Magyar Királyi Kiegészítő Levente Parancsnokság)" (123,53g/62x85mm) T:2,2- patina / Hungary 1944. "Szent László Sport Év 1944 (Saint Ladislaus Sport's Year 1944)" one-sided Br military sport's commemorative plaque, engraved "M. KIR. KIEG. LEV. PSÁG. (Hungarian Royal Auxilliary Levente Command)" (123,53g/62x85mm) C:XF,VF patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1948. XIV. Olympia London 1948 zománcozott olimpiai gomblyuk jelvény, fekete zománccal (23x18mm) + London 1948 zománcozott olimpiai kitűző, fehér zománccal (25x15mm) T:2 1948. XIV. Olympiad London 1948 enamelled olympiad buttonhole badge, with black enamel (23x18mm) + XIV. Olympiad London 1948 enamelled olympiad badge, with white enamel (25x15mm) C:XF
30860.

1948. "XIV. Olympia London 1948" zománcozott olimpiai gomblyuk jelvény, fekete zománccal (23x18mm) + "London 1948" zománcozott olimpiai kitűző, fehér zománccal (25x15mm) T:2 1948. "XIV. Olympiad London 1948" enamelled olympiad buttonhole badge, with black enamel (23x18mm) + "XIV. Olympiad London 1948" enamelled olympiad badge, with white enamel (25x15mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft