Reklám Tételek száma: 71
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2180822
12344
373
Advertisement
Singer varrógép reklámtábla, karton, kissé sérült és kopott, 32x23 cm 2182869
12345
373
Advertisement
Budapesti Keksz- és Ostyagyár papír, illusztrált, bonbonos doboz, 14,5x21x5,5 cm + Szerencsi Csokoládégyár konyakmeggyes papírdoboza, 13x7x3 cm + Szerencsi illusztrált papírdoboz, az alja hiányzik, 9,5x13,5x3 + Dunai csokoládégyár fém doboza m: 8,5 cm, d: 15 cm 2182590
12346
373
Advertisement
cca 1930 Ifj. Nagy Gy. István fűszer-, vas- és vegyeskereskedésének és a Szent István cikória kávé reklámzacskója + Ländler Rezső fűszer, rövidáru, liszt, bor és szeszes ital kereskedésének reklámja papíron 2178266
12347
373
Advertisement
cca 1920-1940 Stühmer virágmintás, festett fa doboz, repedéssel, 26x19x5 cm 1893216
12348
373
Advertisement
cca 1940 Kamilloflor sampon hajtatlan doboza. 24x16 cm 1963940
12349
373
Advertisement
Die Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. 1-2. köt. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Német nyelven. Gyűjtői album cigarettakártyákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az egyik képen kis sérüléssel, a kihajtható térképen gyűrődéssel, de alapvetően, jó állapotban. / Collectors' album with cigarette cards. Linen binding, one picture is little bit damaged, in good condition. 2126885
12350
373
Advertisement
Bőcs Borsodi Sörgyár papír reklámtábla, kopásokkal, d: 36 cm 2178298
12351
373
Advertisement
cca 1950 "'Kályhacső lakk, Vegyicikkeket Kiszerelő Vállalat, 50 gr.", bontatlan üvegcse, tartalommal, kopott címkével, kissé sérült dugóval, kis "megszáradt" kifolyással, m: 11 cm, 0,05l 2178324
12352
373
Advertisement
cca 1950-1960 Mads Stage (1922-2004) dán művész illusztrációjával díszített angol, kacsás fémdoboz, jelzett, kopott, rozsdával, 9x7x5 cm/
Mads Stage (1922-2004) duck tin box, signed, "made in England", worn, rusty, 9x7x5 cm/ 2178538
12353
373
Advertisement
1938 Engel Károly Elektromos Szerelési Anyagok és Készülékek Gyárának rádióárjegyzék katalógusa. 1938. Spirálozott kötésben. Bp., Globus-ny., 80 p. 2180841
12354
373
Advertisement
ABN AMRO Bank Szekszárd feliratos pénzes zsák, 64x40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft