Reklám

Tételek száma: 71

1931 Heinrich A. és Fiai vas-nagykereskedők árjegyzéke. 1931. júl. Gazdag képanyaggal illusztrált. Bp., Franklin-ny., 372 p. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, szakadt gerinccel.
12332.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16
1918 Geo. A. Clark & Son General Catalog. N. 118. 1918. april. Pumps well supplies engines hardware implement & thresher supplies. Minneapolis, angol nyelven, szakadt, kopott borítóval, szakadt, hiányos címlappal, megviselt állapotban, a címlapon jegyzettel, 510 p.
12333.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1912 Heinrich A. és Fiai vas-nagykereskedők árjegyzéke. 1912. márc. Gazdag képanyaggal illusztrált. Bp., Nyugat-ny. (Révai és Salamon.) Aranyozott egészvászon-kötésben.
12334.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14
cca 1896 Podvinecz és Heisler. Budapesti Malomépítészet és Gépgyár Főárjegyzék. Bp., én., (cca 1896), Athenaeum-ny., XV+223+3 p. + 1 t. Magyar és német nyelven. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált, egy színes képtáblával. Kiadói szecessziós festett és aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos. Benne korabeli, kézzel készített árútáblácskákkal.
12335.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Stollwerck házikó alakú fa doboz, illusztrált, tető belsejében is felirattal, tető sérült és ragasztott, 21x18x29 cm
12336.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
2 db régi nagy méretű fém doboz fedéllel, : Goldschmied arany tea, szecessziós-japonizáló illusztrációval, kopott és horpadt, m: 26,5 cm + Schmidt Viktor és fiai bonbon, Budapest-Wien, kopott és horpadt, m: 28 cm
12337.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
2 db régi fém doboz fedéllel, Csonka Gergely paprika, illusztrált, kopott és horpadt, m: 26 cm és 17 cm
12338.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
2 db régi Franck kávés fém doboz fedéllel, mindegyik más illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, kopott, egyik horpadt m: 10 cm
12339.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1938 Deichsel. Magyar Acéldrót-, Drótkötél- és Drótárugyár Rt., Sodronykötelek, 1938., árukatalógus, 87 p.
12340.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1940 Nádor gyógyszertár, Veress Gábor, Kunszentmiklós recept tasak és recept
12341.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1921 Őri Zoltán reszelő és csavaráru árjegyzék (katalógus), Bp., VIII., Népszínház u. 40, 48p., három nyelvű (magyar, francia, német) kissé kopott borítóval, jó állapotban / 1921 Screw dealer catalogue, in Hungarian, German and French language
12342.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1940 Szalay István Rt. kivonatos villamos árjegyzéke., 1940 szept. Bp., Ifj. Kellner Ernő-ny., gazdag képanyaggal illusztrált, foltos, a címlapon jegyzettel, 276 p.
12343.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft