Könyvek: Történelem

Tételek száma: 108

16552.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16559.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16565.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Eörsi László: Köztársaság tér. 1956. Bp., 2006, 1956-os Intézet. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.
16573.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16576.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16584.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Baross Gábor. Szerk.: Frisnyák Zsuzsa. Bp.,1997, Dinasztia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16586.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9
Bíró Ferenc: A felvilágosodás korának magyar irodalma. Bp.,1998, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16587.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vojtech Zamarovsky: A felséges piramisok. Pozsony, 1981, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16591.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16593.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16595.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Charles Seignobos: Az európai élet fejlődése. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóval, hiányos, sérült, illusztrált papír védőborítóval.
16599.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft