Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 136
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2138643
16696
373
Books: Architecture, Art
De Logu, Giuseppe, Abis, Mario: A velencei festészet fénykora. 48 színes egészoldalas képpel. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóval. 2138663
16697
373
Books: Architecture, Art
Mittelstädt, Kuno: Vincent van Gogh. Bp., 1973, Corvina. Kartonált papírkötésben, sérült gerinccel. Volt könyvtári példány. 2074570
16698
373
Books: Architecture, Art
Székely András: Munkácsy Mihály. A bevezető tanulmányt írta és a képeket válogatta: - -. Bp.,1979,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 2074356
16699
373
Books: Architecture, Art
Ungarische Tanzkunst. Szerk.: Kaposi Edit, Pesovár Ernő. Bp., 1984, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2087472
16700
373
Books: Architecture, Art
De Groten van alle Tijden: Michelangelo. Amsterdam, 1970, De geillustreerde Pers N.V. Holland nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 2087464
16701
373
Books: Architecture, Art
Tom Howard: Het Paard in der Kunst. Sint-Niklaas, 1995, Flash. Holland nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 2064996
16702
373
Books: Architecture, Art
Németh Lajos: Csontváry. Bp., 1977, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban. 2064925
16703
373
Books: Architecture, Art
Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp.,1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2077277
16704
373
Books: Architecture, Art
Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp.,1958, Képzőművészeti Alap, 470+2 p.+ 6 t.(Színes, egy kihajtható, hártyapapírral.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. 2093064
16705
373
Books: Architecture, Art
Szebeni András: Arc tér képek az élvonalból. hn.,1996.,9S Műhely. Kiadói papírkötésben. 2093073
16706
373
Books: Architecture, Art
Jürg Da Vaz: A semmi öröme. The joy of nothing. Szerk.: Fitz Péter. Ford.: Baranyai Edit. Bp.,1998., Fővárosi Képtár - Kiscelli Múzeum. Magyar és német nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói papírkötésben. 2055619
16707
373
Books: Architecture, Art
Dr. Erdőssy Béla: Korunk magyar egyházművészete. Bp.,1983, Katolikus Emléktár. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft