Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 136
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2073071
16708
373
4800
Books: Architecture, Art
Harangozó Márta: Varga Imre műhelyében. 1990-2001. (Bp.),2001, Argumentum-Aspy Stúdió. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A művész, Varga Imre (1923-2019) által aláírt, dátumozott, és az író Harangozó Márta (1941-) által dedikált. 2112241
16709
373
Books: Architecture, Art
Frederique Constant órakatalógus, 2006. Papírkötésben, jó állapotban. 2110659
16710
373
Books: Architecture, Art
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1974, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2110876
16711
373
Books: Architecture, Art
László-Rácz: A nagyszentmiklósi kincs. Harmadik kiadás. Bp., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval. 2110571
16712
373
Books: Architecture, Art
Bakó Zsuzsanna: Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói vászonkötés papír védőborítóval. 2110570
16713
373
Books: Architecture, Art
Bakó Zsuzsanna, Sz. Kürti Katalin, Ónody Magdolna: Munkácsy. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés. 2100511
16714
373
Books: Architecture, Art
Mihail V. Alpatov: A drezdai képtár. Bp., Corvina, 1976. Kiadói egészvászon-kötés. 2100468
16715
373
Books: Architecture, Art
Giorgio Vasari: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete 1-2. Bp., Európa Könyvkiadó, 1983. Kiadói papírkötés. 2100402
16716
373
Books: Architecture, Art
Menyhárt László: Szász Endre. Bp. Corvina, 1983. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval. 2100357
16717
373
Books: Architecture, Art
Eörsi Anna: Az internacionális gótika festészete. Bp., Corvina, 1984. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval. 2100302
16718
373
Books: Architecture, Art
H. Takács Mária: Spanyol mesterek. Bp., Corvina Kiadó, 1966. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval. Borítón szakadás. 2100244
16719
373
Books: Architecture, Art
E.H. Gombrich: A művészet története. Bp., Gondolat, 1978. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft