Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 136

Barabás-Gilyén: Vezérfonal népi építészetünk kutatásához. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
16672.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kovács Éva: A Mátyás-kálvária. Bp., Helikon Kiadó, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval.
16673.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A képzőművészetek iskolája 1-2. Főszerk.:Pásztói Margit. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 1976-1977. Félvászon-kötés.
16674.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lendvai Ernő: Bartók költői világa. Bp., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói vászonkötés papír védőborítóban.
16675.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Makovecz Imre: Corvina Műterem. Bp., 1980, Corvina. Kiadói papírkötés.
16676.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16677.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Maler und Werk sorozat 8 kötete: Böcklin, Courbet, Runge (2db), Richter (2db), Sisley, Leibl. VEB Verlag der Kunst, Dresden, 1975-1979. Kiadói papírkötés. Német nyelvűek.
16678.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
5 db művészeti témájú könyv és katalógus: Csontváry-emlékkönyv. Válogatás Csontváry Kosztka Tivadar írásaiból és a Csontváry-irodalomból. [Budapest], 1984, Corvina.; Hetényi Ágnes - Bognár Tünde (szerk.): Vígh Tamás. H.n., 2007, dr. Bodó Sándor.; Kovács Ida (szerk.): Herczeg Klára. H.n., 1996, Láng Kiadó Rt., Bodó Művész Szalon katalógus, ajándékozói bejegyzéssel; A keleti művészet Romániában. Bukarest, 1963, Meridiane Könyvkiadó.
16679.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+16 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerinc sérült, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.
16680.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gajdó-Korniss-Szegő: Színházkutatás - Nagymező utca 22-24. Bp, 1998, Thália Színház. Kiadói papírkötésben, szép állapotban, számozott példány: 74
16681.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
G. Oprescu: Grigorescu. Bukarest, 1963, Meridiane Könyvkiadó, 180 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
16682.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes nagy képzőművészeti kiállítási katalógus tétel: Derkovits, MNG, 1965, összeragadt lapokkal. Lesenyei Márta, 1962, firkált. Studio 72, ismeretlen által dedikált, firkált, Id. Szabó István, MNG, 1978. Máriási (Masznyik) Iván, 1982. IV. Magyar Képzőművészeti kiállítás, Műcsarnok, 1953. Vilt Tibor, 1986, Székesfehérvár, válogatott bibliográfiával mellékletként, ajándékozási sorokkal. Ujházi Péter, 1986, Székesfehérvár, műtárgyjegyzékkel mellékletként, ajándékozási sorokkal. Schmal Károly, Vigadó Galéria, 1997, 2 db. stb.
16683.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft