Maler und Werk sorozat 8 kötete: Böcklin, Courbet, Runge (2db), Richter (2db), Sisley, Leibl. VEB Verlag der Kunst, Dresden, 1975-1979. Kiadói papírkötés. Német nyelvűek.
5 db művészeti témájú könyv és katalógus: Csontváry-emlékkönyv. Válogatás Csontváry Kosztka Tivadar írásaiból és a Csontváry-irodalomból. [Budapest], 1984, Corvina.; Hetényi Ágnes - Bognár Tünde (szerk.): Vígh Tamás. H.n., 2007, dr. Bodó Sándor.; Kovács Ida (szerk.): Herczeg Klára. H.n., 1996, Láng Kiadó Rt., Bodó Művész Szalon katalógus, ajándékozói bejegyzéssel; A keleti művészet Romániában. Bukarest, 1963, Meridiane Könyvkiadó.
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+16 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerinc sérült, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.