Össz. 2 db ex libris: Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris in memoriam Béres Ferenc. Linó, papír, jelzett, 8x4,5 cm + Menyhárt József (1901-1976): Dr. Lustig István könyve. Klisényomat, papír, papírra kasírozva, jelzett a dúcon, 7×10,5 cm
Vadász Endre (1901-1944): Koronázó templom, Budapest (Mátyás-templom, Budai Várnegyed, I. ker.). Ofszet, papír, jelzett a nyomaton (halványan), kézzel színezett. Foltos, üvegezett, sérült fa keretben. Négy oldalas újévi köszöntő lap angol nyelvű szöveggel (With All Good Wishes for Christmas and the New Year) a ahrmadok oldalon. Tamás Galéria kiadása , hátoldalán "Published by Tamás Gallery, Budapest" felirattal. Tamás Henrik 1937-ben rendezett gyűjteményes kiállítást Vadász Endrének. 1937-44 körül. Nyomat mérete: 13×10 cm. Ritka!