Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2182219
10512
373
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre emlék ex libris terv Ceruza, pausz. 5x4 cm 2182235
10513
373
Ex libris - small-graphics
9 db ex libris magyar művészektől. Drahos, Bordás, Mata és mások, több jelzett 2182230
10514
373
2200
Ex libris - small-graphics
9 db ex libris magyar művészektől. bartos, Mata, Tápai, Nagy Á. Andruskó. 2178253
10515
373
Ex libris - small-graphics
Frans Masereel (1889-1972): Napbanéző, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13,5×10,5 cm 2132379
10516
373
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: össz. 4 db Ex libris, 1 db női akt motívummal, 1 db Albert Einstein portréjával. Fametszet, papír, lapméret 14x10,5 cm 2150931
10517
373
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Bécs, rézkarc, papír, jelzett, 9,5×6,5 cm 2182265
10518
373
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: 2 db ex libris és kisgrafika, Biczó András könyve és Festő palettával. Klisényomat, papír,. 6x3,5 és 9x9 cm 2182173
10519
373
Ex libris - small-graphics
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Dr. Malonyay Elemér könyve. Klisényomat, papír, jelzett a nyomatonpapírra kasírozva, 10,5×7 cm 2182248
10520
373
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Dr. Markovits Lajos könyve, fametszet, papír, jelzett a dúcon. 7,5x10 cm 2182200
10521
373
Ex libris - small-graphics
Horváth Endre (1896-1954): Prof. dr. Berei Soó Rezső könyve (Erotikus ex libris). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10,5×8,5 cm 2182433
10522
373
Ex libris - small-graphics
1940 (Dobi) Oláh István (1890-1944): össz. 5 db kisgrafika, ebből 2 db rézkarc, 3 db klisé, papír, 2 db kasírozott, jelzett a dúcon, 7x7 és 15x10 cm közötti méretekben. 2182562
10523
373
Ex libris - small-graphics
Léopold Robin (1877-1939): Párizs. Rézkarc, papír. J.n. Üvegezett keretben 6x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft