Könyvek: Vallás

Tételek száma: 31

Dr. Fogarasi Katalin (szerk.): Síremlékek Győr-Moson-Sopron megyében. Bp., 2004, Nemzeti Kegyeleti Bizottság. Kissé sérült kiadói kartonált papírkötésben
17256.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Goffine Lénárt katholikus oktató és épületes könyve. Átdolgozta Steck Xav. Ferencz. Bp.,[1895], Szent István-Társulat. Harmadik, újra átdolgozott kiadás. XXIV+943 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, ceruzás bejelölésekkel, volt könyvtári példány.
17257.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Francis Robinson: Az iszlám világ atlasza. Ford.: Dezsényi Katalin. Bp.,1996, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17258.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
17259.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Erdélyi magyar unitárius naptár. Kolozsvár, 1949, Román Nép Köztársasági Magyar Unitárius Egyház Dávid Ferenc Egylete. Kiadói papírkötésben, kopottas, foltos állapotban.
17260.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kempis Tamás négy könyve Jézus Krisztus követéséről. Pest, 1864. Nogáll János. 336p. Hátulján bejegyzéssel. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt, sérült állapotban.
17261.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nogáll János: Szentek tudománya. Kispapoknak és miséspapoknak. Nagyvárad, 1897. Kiadói egészvászon kötésben, laza, kissé kopott, intézményi bélyegzővel
17262.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Balanyi György: A szerzetesség története. Bp., 1923, Szent István Társulat. Kiadói papír kötés, sérült gerinccel.
17263.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17264.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Steiner, Rudolf: A szellemvilág küszöbén. Fordította: Telekes Béla. Bp., 1922, Kultura Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, ceruzás aláhúzásokkal, széteső, viseltes állapotban.
17265.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17266.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
17267.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft