[Bourdaloue, Louis (1632-1704)]: Tisztelendő páter Bourdaloue Lajosnak prédikátziói. IX. könyv. Fordította: Szent-Gály Ágoston. Pest, 1815, Trattner János Tamás, 395 p. Átkötött modern kartonált papírkötés, benne restaurált lapszélekkel is, foltos lapokkal, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
P. Soós István: Szent leckék és evangéliumok. Az egyházi év vásár- és ünnepnapjaira. Bp.,1912, Stephaneum Nyomda Rt. Átkötött félvászon-kötésben, pár helyen aláhúzással, két helyre latin és magyar nyelvű kézzel írt szöveget kötöttek be.