Porcelán

Tételek száma: 110

Herendi Eton mintás rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1942), apró kopásnyomokkal, 8,5x12 cm
11119.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
1952 Herendi porcelán tányér Rákosi címerrel. Kézzel festett. Jelzett: ifj Garányi József. Benyomott jelzéssel, kopással d:25,5 cm
11120.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Herendi Viktória mokkás csésze aljjal Kézzel festett, jelzett, lepattanással
11121.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, sérült.d:11, m 8,5 cm
11122.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Herendi Viktória mintás porcelán lámpa, búrával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm + búra
11123.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Herendi Viktória mintás rózsás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, d: 12 cm, m: 11 cm
11124.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Herendi Viktoria mintás tojás bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm.
11125.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Herendi Viktória mintás lapos tányér készlet 6 db. Kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal. d: 25,5 cm
11126.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Herendi Viktória mintás hat személyes étkészlet leveses tál nélkül, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal
11127.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
Herendi Rothschild mintás kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20x17 cm
11128.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
22
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 6,5 cm
11129.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1941), hibátlan. 7,5x4,5 cm
11130.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft