Herendi Viktória mintás hat személyes étkészlet leveses tál nélkül, ké... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/371/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Herendi-Viktoria-mintas-hat-szemelyes-etkeszlet-leveses-tal-nelkul-kezzel-festett-jelzett~II2162406
2162406
11127
371
240000
Kikiáltási ár:
240 000 Ft 648,65 EUR , 705,88 USD
Leírás: Herendi Viktória mintás hat személyes étkészlet leveses tál nélkül, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal
: kozár_edit