Porcelán Tételek száma: 110
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2162617
11131
371
Herendi kis tálkák. 3 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. d: 7,5 cm, 10 cm 2162612
11132
371
Herendi kis tálkák. 4 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. d: 7,5 cm 2161474
11133
371
Herendi madaras porcelán tálka, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, 6x10 cm 2163088
11134
371
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm 2162604
11135
371
Herendi virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, karcolással. d: 11 cm 2163154
11136
371
Herendi virág mintás bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13x10x6 cm. 2164100
11137
371
Herendi virágmintás áttört kosárka, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 10×7 cm 2163082
11138
371
Herendi virágmintás mini füles korsó, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyommal az aranyozáson, m: 9,5 cm 2164135
11139
371
Herendi rózsamintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 8 és 10 cm 2162533
11140
371
Herendi Somogy megye és Kaposvár címerével díszített kínáló. Kézzel festett, jelzett ((Herend Hungary 1940), kopással 8x5,5 cm 2167189
11141
371
Herendi "Ujvidék" tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm 2167185
11142
371
Herendi "Szeged" tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft