Vegyes bolha tétel, össz. 3 db: Pangas Keramik Rodos, kerámia dísztárgy, utólagosan (?) két kerámia lap közé gyufaskatulyák és műanyag darabok ragasztva, 2,5x7,5x7,5 cm. + Eukutol promonta feliratos kisméretű műanyag tégely, m: 5,5 cm. + Műanyag lap, kopott felirattal és címerrel díszített, 8x5,5 cm
Régebbi fa doboz fedéllel, tetején Keszthely felirattal, kézzel festett virág motívummal díszített, zárral, kulcs nélkül, kopásnyomokkal, 7,5x13,5x20 cm
Régi és régebbi írószerek fém dobozban: SchulerTurán Művész Grafit Irónbél, L&C Hardtmuth 2200 HB színes és normál Grafit irónbetét, Minőségi Grafit irónbetét, több mint 15 db színes és normál töltőceruza, részben műbőr tokban, Bohemai Works grafit irónbetét, eredeti műanyag lapos dobozában, stb.