Bolhapiac

Tételek száma: 318

Kalitkás ékszertartó füllel, 2 db kosárból és fedélből áll, lakkozott fa, kopásnyomokkal m: 22 cm
11443.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16
Jelzett alpakka gyertyatartó Abbazia kávéház. 23 cm Sérült
11444.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
2 db virágmintás váza: 1 db Drasche porcelán, matricás, apró máz hibákkal, jelzett, m: 10 cm. 1 db fém, zománcozott, sérült, jelzés nélkül, 15,5 cm.
11445.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
Retró földgömb, fa talapzaton, 1: 38600000. Bp., 1987, Kartográfiai Vállalat, kisebb sérülésekkel, m: 44 cm
11446.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Napernyő, hímzett díszítéssel és tokkal, faragott fa nyéllel, bőr szíjjal d. 72 cm
11447.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes bolha tétel, össz. 3 db: Pangas Keramik Rodos, kerámia dísztárgy, utólagosan (?) két kerámia lap közé gyufaskatulyák és műanyag darabok ragasztva, 2,5x7,5x7,5 cm. + Eukutol promonta feliratos kisméretű műanyag tégely, m: 5,5 cm. + Műanyag lap, kopott felirattal és címerrel díszített, 8x5,5 cm
11448.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bakelit kassza betét, 2 külön darabból álló, aprópénznek és bankjegyeknek, km 9279 jelzéssel, enyhén kopott, 6,5x21x28 cm
11449.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Retro női fonott kézitáska és pénztárca, műanyag gyöngy utánzatokkal díszítve, kisebb foltokktal, kopásnyomokkal, h: ca. 23 cm és 9 cm
11450.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Régebbi fa doboz fedéllel, tetején Keszthely felirattal, kézzel festett virág motívummal díszített, zárral, kulcs nélkül, kopásnyomokkal, 7,5x13,5x20 cm
11451.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Régi és régebbi írószerek fém dobozban: SchulerTurán Művész Grafit Irónbél, L&C Hardtmuth 2200 HB színes és normál Grafit irónbetét, Minőségi Grafit irónbetét, több mint 15 db színes és normál töltőceruza, részben műbőr tokban, Bohemai Works grafit irónbetét, eredeti műanyag lapos dobozában, stb.
11452.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Díszdoboz bornyitó eszközökkel, Dél-afrikai fehérborral
11453.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Régi. óriáskígyó bőr kikészítve. 293 cm
11454.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft