Bolhapiac Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2117107
11539
371
Flea Market
Díszes fém cukorka tartó, jelzett (EPNS) m: 9 cm d: 15 cm 2096182
11540
371
Flea Market
cca 1930 Neumann Erika írógép, dobozban, kopott, a doboz alja sérült, 28x12x31 cm 2110834
11541
371
Flea Market
Keleti-mintás selyem-hímzés, üvegezett fa keretben, 47x30 cm 1960511
11542
371
4600
Flea Market
Három részes alpakka reggeliző készlet, jelzettek 2124197
11543
371
Flea Market
Festett kagyló, hátoldalára rombuszalakú fadarab ragasztva, h: 17 cm 2107390
11544
371
Flea Market
Vas újságtartó, 39×45×15 cm 2161679
11545
371
Flea Market
Réz füles reggeliző tálca 30x17,5 cm 2117705
11546
371
Flea Market
Kézzel festett vietnámi leporellós fa kis paraván 54x35 cm. 2166995
11547
371
Flea Market
Vegyes bolha tétel, össz. 5 db: Távol-keleti fa legyező karton dobozában. Távol-keleti illusztrált legyező üvegezett fa keretben, kéret mérete 14,5x20,5 cm. Dinnyeevő kerámia figura, m. 12,5 cm. Plasztikus bőr dísz, h: 26 cm. Brit katonai figura, műanyag dobozban, m: 15 cm 2167427
11548
371
Flea Market
Iparművész vörösréz dísztárgy, 2 db, dísztál + váza, jó állapotban, m: 18 cm, d: 19,5 cm 2167462
11549
371
Flea Market
Szamuráj kard modern másolata, jó állapotban, h: 78 cm 2167529
11550
371
Flea Market
Régi vas horgony, rozsdás, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft