Bolhapiac Tételek száma: 318
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2110575
11707
371
Flea Market
2167439
11708
371
Flea Market
11 db botjelvény, közte "Hevesi I. főrabbi" 2167065
11709
371
Flea Market
2 db fém tok olvasó szemüveggel, enyhén kopottas állapotban, 5x11,5 cm 1970331
11710
371
Flea Market
2019994
11711
371
Flea Market
Vegyes mutatós bizsu tétel, 6 db 2161410
11712
371
Flea Market
Magyar gyártmányú lupe. E.G.SZ., eredeti kartondobozában Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft