Bolhapiac

Tételek száma: 318

Munkásőr sapka, 58-as méret, d: 20 cm.
11551.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Redőnyös, fa tolltartó, a redőny nehezen húzható, 9x20x7,5 cm
11552.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
3 db levélbontó kés, fém: 24 cm, fa: 25 cm, csont: 11 cm, mindegyik ornamentális díszítéssel, fém penge hátoldalán kopással
11553.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes Fradi tétel, 2 db bakelit lemez: Fradi induló, Örökzöld Fradi-dalok (Hajrá,Fradi!, Szervusztok emlékek, álmok, Öreg Focista)+Fradi sál, 19x250 cm
11554.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Egy csomagnyi vegyes bizsu ékszer
11555.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2 db kötény (kézi munka)
11556.

2 db kötény (kézi munka)

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Elemes marha sokkoló, h: 27 cm
11557.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
3 db agancs, h: 17 és 25 cm között
11558.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Wellner alpakka merőkanál, jelzett, h: 32 cm
11559.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kád hőmérő, h: 25 cm
11560.

Kád hőmérő, h: 25 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
3 db nagyméretű bélyegzőház + 1 db dátumbélyegző
11561.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
2 db régi kis méretű fa doboz fedéllel: Egyik tetején kézzel festett tengerparti, kisfiú és vitorlás motívummal díszített, oldalán Mamának, 1910. Dec. 24 felirattal, alján Kreutle Ferenc, festék, Bp., Károly u. kopott bélyegzővel, 4x6,5x10 cm. Másik díszítés nélkül, lakkozott, 2,5x8x8,5 cm.
11562.

2 db régi kis méretű fa doboz fedéllel: Egyik tetején kézzel festett tengerparti, kisfiú és vitorlás motívummal díszített, oldalán "Mamának, 1910. Dec. 24" felirattal, alján Kreutle Ferenc, festék, Bp., Károly u. kopott bélyegzővel, 4x6,5x10 cm. Másik díszítés nélkül, lakkozott, 2,5x8x8,5 cm.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft