Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 242
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2144008
30536
370
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 GS11 2144010
30537
370
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láhner György" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS10 2056181
30538
370
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) ujjlenyomat, foltos 2157739
30539
370
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékplakett (65mm) T:1 (eredetileg PP) 2155543
30540
370
Numizmatika
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:1 (eredetileg PP) 2157784
30541
370
Numizmatika
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II.János Pál pápa látogatása - Máriapócs" aranyozott emlékérem (42mm) T:PP karc 2157947
30542
370
Numizmatika
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Máriapócs" aranyozott emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:1 (eredetileg PP) 2157691
30543
370
Numizmatika
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" aranyozott fém, piefort emlékérem (65mm) T:PP ujjlenyomat 2152923
30544
370
Numizmatika
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Szombathely" aranyozott fém emlékérem díszdobozban (65mm) T:1 (eredetileg PP) 2157694
30545
370
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1991. "II, János Pál pápa látogatása - Esztergom" aranyozott Br emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:1 (eredetileg PP) 2157716
30546
370
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1991. "II, János Pál pápa látogatása - Debrecen" aranyozott Br emlékérem tokban (42,5mm) T:2 (eredetileg PP) karc 2155540
30547
370
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1991. "II, János Pál pápa látogatása - Debrecen" aranyozott Br emlékérem dísztokban (65mm) T:1 (eredetileg PP) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft