Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 242
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2118027
30608
370
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" jelzett Ag emlékérem (31,17g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) 2127605
30609
370
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Európában, Európáért / Magyarország - Sevilla Expo 1992" Br emlékérem (42,5mm) T:1 2152313
30610
370
Numizmatika
Yrjö Liipola (1881-1971) 1910. "Maywald Józsefnek hálás tanítványai" Br plakett (59x48mm) T:2 2118519
30611
370
Numizmatika
Loósz József (1908-) 1947. "SAS / Siess-Adj-Segíts / Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért" Br emlékérem (40mm) T:1- 2096198
30612
370
Numizmatika
Lugossy László (1944-) DN "Veszprém a királynék városa / Sigillum Civitatis Vesprimensis" ezüstözött fém emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1 patina 2158090
30613
370
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" a Budapesti Orvosegyesület kétoldalas, vert Br emlékérme (76,64g/56mm) T:1 / Hungary 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" struck, double-sided Br commemorative medallion of the Medical Doctors Association of Budapest. Sign.: Walter Madarassy (76,64g/56mm) C:UNC HPII 1653. 2158112
30614
370
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / 1038-1938" (215,29g/76mm) T:2- ph. / Hungary 1938. "St. Stephen of Székesfehérvár" Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (215,29g/76mm) C:VF edge error HPII 1657. 2158105
30615
370
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Herceg Chigi Albani, a Máltai Lovagrend nagymestere" Br emlékérem (50mm) T:1
HPII 1663. 2157906
30616
370
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. " 'Budapest' Sportegyesület Emlékérme 1912-1938" kétoldalas Br érem (59mm) T:2 kis ph. HPII 1667. 2152407
30617
370
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest / NONVM CENTENARIVM S STEPHANI REGIS HVNGARIAE" jelzett Br emlékérem. (56mm) T:2- korrózió 2144606
30618
370
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Szent István / Szent Jobb" kétoldalas, vert Br emlékérem (40mm) T:2 2156101
30619
370
4800
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1965. " 1945-1965/ Felszabadulásunk 20. évfordulójának emlékére - Magyar Optikai Művek Pártbizottsága, Szakszervezeti Bizottsága, KISZ Bizottsága és Vállalatvezetősége" Br plakett (89,5mm) T:2- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft