Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Államalapító királyunk halálának emlékére 1038-1988 - MÉE / Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30." jelzett Ag (35,66g/0.835/42,5mm) T:1 eredetileg (PP)
Bozó Gyula (1913-2004) 1990. "A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére" dekoratív Br emlékérem pár stilizált "Bozó" pecséttel összeillesztve T:1-
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1991. Mindszenty bíboros emlékére készült aranyozott fém emlékérem "JOSEPHUS CARD.MINDSZENTY PRINCEPS PRIMAS 1892-1975 / SZABAD HAZÁD VÉGSŐ NYUGHELYEDRE VÁR" (42,5mm) T:1-
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása / Isten áldása kísérje főpásztori útján" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:PP