Lugosi Lugo László: Szentendre. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. A könyv fekete-fehér és színes fotókkal, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó áálapotban
Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Szerk.--. Bp.,(1907),Magyar Kereskedelmi Közlöny. Gazdagon illusztrálva, képekkel, térképpel. Kiadói, díszes, aranyozott, festett egészvászon kötésben, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel.
India. Istenek gyermekei. Children of Gods. Szerk.: Rajsli Emese. Szöveg: Hidas Gergely, Kiss Csaba, Zentai György, fotó: Bodó Gábor, Kallus György. Bp., 2004., Magus Design Studio. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Lestyán Sándor (szerk.): Utazás az új Magyarországon. Bp., 1951, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
Magyar városok és községek. Statisztikai adatgyűjtemény. Összeállította: KSH Településstatisztikai Munkaközössége, dr. Fórizs Margit vezetésével. Bp.,1958, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Megjelent 3100 példány.