15027.
370. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Lestyán Sándor (szerk.): Utazás az új Magyarországon. Bp., 1951, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.