Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 188
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1880065
15048
370
Books: Travelling, Local History
Gaal György-Gránitz Miklós: Örök Házsongárd. 1-2. kötet. Kolozsvár és sírkertje a századok sodrában. Bp.,2010, Pharma Press. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2157967
15049
370
Beke Margit (szerk.): A katolikus Budapest I-II. Bp., 2013. Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés. 2090048
15050
370
Világjárók sorozat 3 kötet:
Gavin Young: Lassú hajókon Pireusztól Kantonig.;
Thor Heyerdahl: Tigris.;
Jurij Szenkevics: Papiruszhajóval az Atlanti-óceánon át. Bp.,1982-1988, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. 2048484
15051
370
2200
Sándor P. Tibor Buza Péter Than László Életemből emlékek (A tizenkilencedik század Budapestjéről mesél a zenede szókész tanára s a rajzoskedvű számvevőszéki tanácsok)
Budapesti Városvédő Egyesület, 2007
Kiadói kartonálásban 2065654
15052
370
Tonelli Sándor: Nagyapáink Pest-Budája. Bp., 1944., Athenaeum, 218 p. Egészoldalas és szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói félvászon kötésben. 1950972
15053
370
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban. 2084684
15054
370
Paris. Notizen von Karl Scheffler. Leipzig, 1925, Insel-Verlag. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. +
Jean de La Monneraye-Auguste Dupouy-Roger Armand Weigert: Visages de L'Ile de France. Paris. Collection "Provinciales." Paris,1946,Horizons de France. Francia nyelven. Kiadói kopott papírkötés. 2087504
15055
370
Deutsche Demokratische Republik. Leipzig, 1967, VEB F.A. Brockhaus. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. 2138921
15056
370
Szelényi Károly: Ungarn. Bp., 1990, Officina Nova. 3. Kiadás. Színes fotókkal gazdagon illusztrált kötet. Német nyelven Kiadói vászonkötés. Kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban. 2138912
15057
370
Víg Vilmosné (szerk.): Magyarország - 1965. Bp., 1965, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborító nélkül. Volt könyvtári példány, laza kötéssel. 2138906
15058
370
Dr. Juhász Árpád, Dr. Gál Éva: Budaer Bergland. Színes illusztrációkkal. Bp., é.n., Kunstverlag. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 2132605
15059
370
Thirring - Heimler: Führer durch Sopron und Umgebung. Bp., 1921, Verlag turistaság és Alpinizmus. Kiadói papírkötés, térképmelléklettel, sérült gerinccel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft