Dr. C. H. De Jonge (szerk.): Holländische Möbel und Raumkunst von 1650-1780. Stuttgart, 1922, Julius Hoffmann. Német nyelven, 434 illusztrációval. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval, enyhén hullámos lapokkal, tulajdonosi bélyegzővel.
Postaépítészet Magyarországon. Szerk.: Bakos János, Kiss Antalné, Kovács Gergelyné. Bp., 1992, Távközlési Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Az egyik szerző, Somkuti Vilmos aláírásával, dátumozva.
Bakó Zsuzsanna-Sz. Kürti Katalin-Ónody Katalin: Munkácsy. Debrecen,é.n.,TKK. Magyar, német és angol nyelven. Gazdag színes képanyaggal és régi fekete-fehér Munkácsyt ábrázoló fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Balassa M. Iván: A parasztház évszázadai. A magyar lakóház középkori fejlődésének vázlata. Békéscsaba, 1985, Békés Megyei Tanács VB. Kiadói egészvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban, ebből 500 számozott példány. Számozott (500/167.) példány.
1998 Ars Hungarica 1998. XXVI. évf. 2. sz. Szerk.: Tímár Árpád. A 401. oldaltól a Magyar Művészet Folyóiratok Repertóriuma II. c. bibliográfiával, Összeáll.: Bardoly István.