Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2138908
16656
370
Books: Architecture, Art
Marta Mannová: Így hímezzünk. Pozsony, 1975, Práca-Roh Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborító nélkül. Volt könyvtári példány, laza kötéssel. 2138678
16657
370
Books: Architecture, Art
P. Tóth Enikő: Görgényi István festményei a Rigó gyűjteményben. Tata, 2011, DERIK Hungária Kft. Megjelent 1000 példányban. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2138688
16658
370
Books: Architecture, Art
Rieder Gábor: FWR Selection. Értékteremtő művészet. H.n., 2018, k.n. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2138643
16659
370
Books: Architecture, Art
De Logu, Giuseppe, Abis, Mario: A velencei festészet fénykora. 48 színes egészoldalas képpel. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóval. 2138648
16660
370
Books: Architecture, Art
Passuth Krisztina: Márffy Ödön. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadó papír védőborítóval. 2138655
16661
370
Books: Architecture, Art
Bánszky Pál: A naiv művészet Magyarországon. Budapest, 1984, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban. 2138663
16662
370
Books: Architecture, Art
Mittelstädt, Kuno: Vincent van Gogh. Bp., 1973, Corvina. Kartonált papírkötésben, sérült gerinccel. Volt könyvtári példány. 2074570
16663
370
Books: Architecture, Art
Székely András: Munkácsy Mihály. A bevezető tanulmányt írta és a képeket válogatta: - -. Bp.,1979,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 2074356
16664
370
Books: Architecture, Art
Ungarische Tanzkunst. Szerk.: Kaposi Edit, Pesovár Ernő. Bp., 1984, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2087472
16665
370
Books: Architecture, Art
De Groten van alle Tijden: Michelangelo. Amsterdam, 1970, De geillustreerde Pers N.V. Holland nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 2087464
16666
370
Books: Architecture, Art
Tom Howard: Het Paard in der Kunst. Sint-Niklaas, 1995, Flash. Holland nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 2087387
16667
370
Books: Architecture, Art
Végvári Lajos: Szőnyi István - Bernáth Aurél. Miskolc, 2003, Well-Press Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft