Porcelán Tételek száma: 94
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2147665
11081
369
Herendi Rotschild mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, rózsán apró lepattanással, m: 7 cm 2147661
11082
369
Herendi Rotschild mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19 cm 2127739
11083
369
Herendi Rothschild mintás kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:5,5 cm 2147995
11084
369
Viktória porcelán süteményes kínáló készlet. 6+1 db. Jelzett, kopott. 2146274
11085
369
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm 2146253
11086
369
Régi Herendi Viktória mintás lámpa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 26 cm 2148494
11087
369
Herendi Viktória mintás mini váza fedéllel, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással a rózsán, m: 8,5 cm 2148500
11088
369
Herendi Viktória mintás porcelán cipő, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10×4×5 cm 2117379
11089
369
Herendi Viktória-mintás tálkák, 4 db, kézzel festett, jelzett, eredeti kopott dobozában, apró kopásnyomokkal, d: 7,5 cm 2148612
11090
369
Herendi Viktória mintás porcelán mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, csésze és alj repedéssel, d: 11,5 és 6,5 cm 2148537
11091
369
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8,5 cm 2148541
11092
369
Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft