Porcelán Tételek száma: 94
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2146273
11105
369
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 8,5x5,5 cm 2148597
11106
369
Herendi gyümölcsmintás porcelán tálka, jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal, 9x13,5 cm 2145566
11107
369
Herendi virág mintás mini vázácskák, 2 db, kézzel festett, jelzett (tanulóx2), hibátlanok, h: 6 cm és 8,5 cm. 2148601
11108
369
Herendi virágmintás porcelán tálka, jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal, 9x13 cm 2127705
11109
369
Herendi Fűzfő Atlétikai Klub. F.A.K. feliratos tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13,5x9 cm 2139232
11110
369
Zsolnay virágmintás kaspó. Részben kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 18 cm, d: 21 cm 2148482
11111
369
Zsolnay búzavirágmintás ékszertartó, kopásnyomokkal, 7,5×7,5 cm, m:5 cm 2093709
11112
369
Zsolnay pillangómintás váza, kézzel festett, máz alatti hajszál repedéssel, jelzett, m:13 cm 2147328
11113
369
14000
Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. Komplett. 2146876
11114
369
Zsolnay bambusz-mintás két személyes mokkás csésze készlet, díszdobozban. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2146457
11115
369
Zsolnay pillangómintás váza, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, m:12 cm 1969208
11116
369
Zsolnay virágos emlékbögre, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft