Porcelán Tételek száma: 94
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2148513
11093
369
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9x11 cm 2139173
11094
369
14000
Herendi Viktória mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d:19,5 cm, m: 15,5 cm 2127750
11095
369
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x7 cm 2148592
11096
369
Herendi Siang Noir mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm, d: 10,5 cm 2147331
11097
369
Herendi Apponyi mintás porcelán bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm 2146277
11098
369
Herendi Apponyi Fantázia tálka mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9,5x7,5 cm 2148510
11099
369
Herendi Apponyi mintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 19 cm 2148521
11100
369
Herendi Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8x9,5 cm 2139183
11101
369
Herendi Apponyi mintás szív alakú bonbonniere, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 11 cm, h: 18 cm 2145561
11102
369
Herendi Apponyi mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x13x1,5 cm 2148609
11103
369
Herendi Eton mintás porcelán teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, csésze repedt és restaurált, alj kisebb repedéssel, d: 11,5 és 14,5 cm 2145333
11104
369
Herendi tertia tál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, 17×22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft