Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 345
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2121272
30774
369
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:1 2112035
30775
369
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Fodor József" Br emlékérem ÁPV tokban magyar és német nyelvű tájékoztatóval (60mm) T:1 ph. 2018504
30776
369
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Krúdy Gyula" kétoldalas Br emlékérem (45mm) T:2 2143074
30777
369
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Korányi Sándor" ezüstözött fém emlékérem, sérült ÁPV tokban (32mm) T:PP patina 2143180
30778
369
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Fodor József" jelzetlen emlékérem sérült ÁPV tokban (32mm) T:1- (eredetileg PP) patina 2116594
30779
369
Numizmatika
Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. "450. éves a Pápai Református Kollégium" Br emlékérem (42mm) T:1 2109249
30780
369
5500
Numizmatika
Kutas László (1936-) / Lebó Ferenc (1960-) 1992. "MÉE XXII. Vándorgyűlése Esztergom" Ag emlékérem kapszulában (36,09g/0.835/42,5mm) T:1(PP) patina 2147213
30781
369
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja / Türr István" Br emlékérem (42mm) T:1,1- 2012089
30782
369
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja / Türr István" Br emlékérem (42mm) T:1- 2109267
30783
369
5500
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" jelzett Ag emlékérem kapszulában (36,26g/0.835/42,5mm) T:PP 2138437
30784
369
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) "A Főiskola fennállásának 30. évfordulójára / Fleischmann Rudolf" Br emlékérem eredeti tokban kis patina (79mm) T:2 2110934
30785
369
Numizmatika
Lányi Dezső (1879-1951) 1913. "Horváth Géza 1913 VII 26" egyoldalas, vert Br emlékérem, hátlapon treff szimbólumban "SMB" gyártói jelzéssel (77,35g/60mm) T:2 ü., ph.
HP-3372. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft