Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 345
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2143966
30762
369
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kiss György (1943-2016) 1991. "II. János Pál látogatása hazánkban" Br emlékérem (42,5mm) T:1 2140125
30763
369
Numizmatika
Kiss György (1943-2016) 1991. "II. János Pál pápa látogatása Magyarországon - Esztergom / Budapest, Pécs, Szombathely, Esztergom, Debrecen, Máriapócs" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2114542
30764
369
Numizmatika
Kiss György (1943-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása hazánkban" jelzett Ag emlékérem tokban (31,13g/0.999/42,5mm) T:1(PP) patina 2143757
30765
369
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "MÉE Szombathelyi csoportja - Jurisics Miklós / Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) T:1 fo. 2147058
30766
369
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2139516
30767
369
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1991. "II. János Pál pápa / A Szentatya Szombathelyen 1991. aug. 19." aranyozott Br emlékérem (65mm) T:2 (eredetileg PP) ragasztónyom 2019688
30768
369
2200
Numizmatika
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1964. "Renoir - Aprés le bain" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) + Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Kodály Zoltán / Háry János" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:2 2093890
30769
369
Numizmatika
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Michelangelo" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:1 2140060
30770
369
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-) 1973. "Magyar Nemzetért / Királyaink Sírjai - BÁV" Br emlékérem (42,5mm) T:1 2148054
30771
369
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1990. "Joannes Paulus PP.II / Oratorium in hon. magnae dominae hungarorum benedixit die VIII oct. MCMLXXX" kétoldalas Br emlékérem T:1- kis patina 2143085
30772
369
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Semmelweis Ignác" jelzetlen, ezüstözött emlékérem ÁPV tokban (32mm) T:1 (eredetileg PP) patina 2112085
30773
369
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Kodály Zoltán / Háry János" Br emlékérem ÁPV tokban magyar és német nyelvű tájékoztatóval (60mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft